50 mln pobrań Super Mario Run i 10 darmowych ticketów

Nintendo świętuje już 50 milionów pobrań gry Super Mario Run – z tej okazji rozdaje każdemu graczowi 10 darmowych Rally Ticket.

50 mln pobrań gry Super Mario Run

Gra mobilna Super Mario Run osiągnęła właśnie pięćdziesiąt milionów pobrań w ciągu zaledwie siedmiu dni od debiutu w sklepie App Store (15 grudnia 2016 r.). Nintendo Japan ogłosiło nowy rekord wczoraj na swoim oficjalnym koncie na Twitterze. Z tej okazji firma podarowuje za darmo wszystkim graczom Super Mario dziesięć biletów dla rozgrywek w trybie Toad Rally.

Jeśli chcesz odebrać darmowe bilety Toad Rally, musisz wejść do podarunków i odebrać prezent w swoim Królestwie (Kingdom).  Wystarczy dotknąć Gift Box w Królestwie,a pula biletów zwiększy się o kolejne 10. Jeśli nie widzisz podarunku, uruchom grę ponownie a tickety powinny pojawić się do odebrania.

ally Toad z okazji 50 mln pobrań Super Mario Run

Nintendo informuje, że Super Mario Run jest oficjalnie najszybciej zdobywającą popularność grą w historii sklepu App Store – która w tak krótkim czasie osiągnęła 50 mln pobrań. Gra bije rekordy popularności w 140 krajach na świecie.

Zaledwie dwa dni temu, gra osiągnęła 40 milionów pobrań i dodano do niej tryb rozgrywki ze znajomymi. W dalszym ciągu firma nie podaje oficjalnych danych na temat tego ile faktycznie osób zakupiło pełną wersję gry za 9,99 $.

Jeśli jeszcze nie graliście w Super Mario na iOS-a, to warto wypróbować przynajmniej darmowe pierwsze trzy poziomy.

Przeczytaj także:

źródło: Nintendo Japonia, iDownloadBlog