Już możesz pobrać Super Mario Run na iPhone’a i iPada

Gra mobilna Super Mario Run od Nintendo jest już dostępna do pobrania na urządzenia z systemem iOS ze sklepu App Store.

Super Mario Run dostępny do pobrania w sklepie App Store

Po miesiącach oczekiwań i dwóch tygodniach stałego szumu, gra mobilna Super Mario Run od Nintendo, wreszcie została udostępniona w sklepie App Store w 150 krajach na świecie.

Gra dostępna jest dla posiadaczy iPhone’ów, iPadów i iPodów touch działających pod systemem iOS 8 lub nowszym. Jeśli nie mogłeś doczekać się aż zagrasz w Mario na smartfonie, to teraz masz okazję spróbować swoich sił.

Jak pobrać Super Mario Run?

Aplikacja jest już dostępna w App Storze. Odwiedź ten link na iPhonie lub iPadzie lub po prostu wyszukaj Super Mario Run. Dotknij przycisk POBIERZ, aby rozpocząć pobieranie gry. Gra jest bezpłatna, ale w darmowej wersji oferuje dostęp tylko do pierwszych trzech poziomów. Aby uzyskać nieograniczony dostęp do gry, trzeba zapłacić 9,99 $ (ok.43 zł).

Osobiście udało mi się zagrać tylko przez chwilę, żeby szybko napisać Wam o udostępnieniu gry. Ale już teraz mogę powiedzieć, że Nintendo wykonało kawał dobrej roboty i już widzę te słupki sprzedaży i popularności!

Obsługiwane urządzenia: Super Mario Runs działa na 64-bitowych urządzeniach, więc na wszystkich iPhone’ach 5 i nowszych.

https://youtu.be/WeJt-OzlVh8

Czym jest Super Mario Run i jak w nią grać?

Super Mario Run to mobilna wersja klasycznej gry na konsole. Można w nią grać jedną ręką, za pomocą jednego palca. Mario biegnie w jednym kierunku, wystarczy dotknąć ekranu smartfona, aby przeskakiwać przeszkody.Dłuższe dotkniecie ekranu powoduje, że Mario skacze wyżej. W grze zbieramy monety – 5 rodzajów, a także różowe specjalne monety – które dają dodatkowe punkty.

Głównym historia dzieje się w trybie World Tour, składającym sie z 24 poziomów i 6 światów. Oprócz tego dostępny jest tryb multiplayer o nazwie Toad Rally oraz Mushroom Kingdom, w którym można tworzyć własne królestwo, wymieniając punkty i monety na budynki i przedmioty.

Odblokowany widok gry Super Mario Run
Odblokowany widok gry Super Mario Run

Wraz z postępem, w grze zdobywamy kolejne poziomy, aplikację można połączyć z kontem Nintendo, aby w przyszłości odtworzyć swoje postępy na innym urządzeniu lub po reinstalacji.

Super Mario Run - level up Linkowanie konta Nintendo z grą mobilną Super Mario Run

A ja tymczasem szybko wracam do grania :)

Czytaj:

Pobierz aplikację w sklepie App Store