Kanał TV Kino Polska kończy się 20 lat

Kanał telewizyjny Kino Polska ma specjalny logotyp z okazji swojego 20-lecia nadawania, które przypada na środę 20 grudnia 2023 roku.

Jubileuszowe logo Kino Polska z okazji 20-lecia stacji
Jubileuszowe logo Kino Polska z okazji 20-lecia stacji

Kanał Kino Polska rozpoczął nadawanie 20 grudnia 2003 roku jako pierwszy z kanałów Grupy Kino Polska. W ramówce stacji widzowie mogą oglądać polskie produkcje od polskich twórców filmowych. Kino Polska oprócz emisji najciekawszych polskich filmów i seriali promuje także nowe pokolenie twórców, wspierając polską kinematografię, zarówno poprzez jej popularyzację, jak i w ramach współpracy z jednym z największych festiwali filmowych w Polsce i rodzimymi twórcami.

Z okazji 20 lat nadawania stacja Kino Polska przygotowała jubileuszowy logotyp oraz ramówkę, w której znalazły się takie tytuły jak „Znachor” (emisja w wigilię), „Janosik”, „Potop” i „Faraon” (emisja w poniedziałek 25 grudnia) oraz „W pustyni i w puszczy” i „C.K. Dezerterzy” (emisja we wtorek 26 grudnia 2023 roku)

W jubileuszowym logo stacji Kino Polska wyeksponowano liczbę 20, która została wkomponowana w logo kanału. Serwis Wirtualnemedia informuje, że kanały Kino Polska odświeżą swój wizerunek.

„Aby były bardziej atrakcyjne dla młodych” Kanał Kino Polska dociera do prawie 9 mln gospodarstw domowych w kraju. Stacja dostępna jest w ofercie największych sieci kablowych i platform satelitarnych oraz wielu lokalnych operatorów. Średni udział kanału w 2022 roku wyniósł 0,41 proc.

Święta z klasyką w Kino Polska (grudzień 2023 r.) jubileuszowa ramówka stacji
Święta z klasyką w Kino Polska (grudzień 2023 r.) jubileuszowa ramówka stacji

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Wirtualnemedia.pl | Kino Polska