Ruszyły eSkarbonki od Mastercarda na 32. finał WOŚP

Załóż swoją wirtualną puszkę i wesprzyj cel 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – co musisz wiedzieć o eSkarbonkach Mastercarda na 2024 rok?

eSkarbonki Mastercard - 32. Finał WOŚP w 2024 roku
eSkarbonki Mastercard – 32. Finał WOŚP w 2024 roku

Mastercard już po raz dwunasty wspiera Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a po raz siódmy wyposaża kwestujących w eSkarbonki, czyli wirtualne puszki, które pozwalają na elektroniczne przekazywanie datków na rzecz corocznej zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Swoją eSkarbonkę założyć może każdy – indywidualnie lub w imieniu swojej firmy czy instytucji. Wszyscy dołączą tym samym do grona Wolontariuszy 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W przyszłym roku, już 28 stycznia 2024 r. odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem zbiórki, której mottem jest „Tu wszystko gra OK!”,  jest zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Mastercard już siódmy rok z rzędu udostępnia wolontariuszom eSkarbonki, wirtualne puszki pozwalające na przekazywanie przez internet datków na rzecz celu Finału WOŚP. Swoją eSkarbonkę może założyć każdy, kto tylko chce pomóc – indywidualnie, wspólnie z przyjaciółmi czy grupowo, np. całą firmą z innymi pracownikami – zgodnie z hasłem przewodnim Mastercard Pomagać pełnym składem. Bezcenne. Właściciel elektronicznej puszki może rozesłać link do eSkarbonki swoim bliskim i znajomym, poszerzając tym samym grono potencjalnych darczyńców.  

Założyć eSkarbonkę w szybki i prosty sposób można na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl, a datki za ich pomocą będą zbierane do 28 stycznia 2024 roku do północy.

Dodatkowo, osoby, które jako sposób wpłaty wybiorą kartę Mastercard, będą mogły wziąć udział w wyjątkowej grze online, która została przygotowana specjalnie z okazji Finału WOŚP i wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości. Gracze swoim wynikiem będą mogli podzielić się w social mediach i rywalizować z innymi.

Jak dotąd założono prawie 90 tysięcy eSkarbonek, za pomocą których zebrano ponad 56,5 miliona zł.

Jak sprawdzić wiarygodność eSkarbonki?

Wszystkie eSkarbonki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są dostępne pod linkami zaczynającymi się od https://eskarbonka.wosp.org.pl. Strona chroniona jest przez bezpieczne połączenie i ma certyfikat bezpieczeństwa, warto jednak upewnić się, czy po wejściu na stronę w pasku wyszukiwania pojawia się „zielona kłódka”.

Po wybraniu metody płatności użytkownik jest przekierowywany do operatora płatności PayU, którego strona jest zabezpieczona w analogiczny sposób. Dodatkowo, każda osoba, która zamierza skorzystać z tej formy wpłaty, może sprawdzić wiarygodność linku do eSkarbonki na specjalnej stronie www.wosp.org.pl/wspieraj/sprawdz-eskarbonke.

Do zbiórki można dołączyć również korzystając ze strony głównej eSkarbonki, która zawsze znajduje się pod tym samym adresem: eskarbonka.wosp.org.pl/

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Mastercard Polska