M1 to ciekawa i niedroga inteligentna obrączka

Wodoodporna inteligentna obrączka M1 kosztuje zaledwie 39 dolarów i podobno może monitorować wiele parametrów życiowych i aktywności fizycznej.

Inteligentna obrączka M1 (smart ring)

Ta inteligentna obrączka M1 jest obecnie w sprzedaży w szczególnie przystępnej cenie. Model zaprojektowano tak, aby umożliwiał ciągłe monitorowanie różnych parametrów życiowych i aktywności fizycznej. Choć inteligentne obrączki nie są jeszcze tak bardzo popularne, to produkuje je już wielu producentów. Jednakże termin „producent” jest dość elastyczny: w rzeczywistości liczba rzeczywistych producentów OEM jest prawdopodobnie dość mała, dlatego też odpowiadające im produkty są sprzedawane przez różne firmy pod różnymi markami.

Inteligentny pierścień M1 jest teraz dostępny w Geekbuying za około 39 dolarów. To urządzenie do noszenia na palcu oferowane jest w różnych rozmiarach i jest wysyłane jest z Chin w ciągu maksymalnie 45 dni. Klienci powinni jednak zasięgnąć informacji na temat podatków importowych, aby mieć świadomość ewentualnych dodatkowych kosztów.

Producent obrączki M1 informuje o jej szerokiej gamie funkcji. Możemy jedynie zalecić w tej kwestii duży sceptycyzm, ponieważ urządzenia do noszenia, zwłaszcza z Dalekiego Wschodu, nie zawsze zapewniają to, co obiecują.

Według producenta obsługiwany jest ciągły pomiar tętna. Ma mie także pomiar nasycenia krwi tlenem – precyzyjny pomiar nasycenia tlenem jest bardziej skomplikowany niż pomiar tętna. Intensywność mierzona jest także podczas aktywności sportowych, a ocenę po wysiłku można najwyraźniej uzyskać za pomocą specjalnej aplikacji. Zintegrowano w tym maleńkim gadżecie także krokomierz.

Korzystanie z obrączki podczas pływania jest podobno możliwe dzięki jej wodoodporności do testowanego ciśnienia wynoszącego 5 ATM. Określono żywotność baterii od trzech do pięciu dni, a sam pierścień waży 3,5 grama.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Notebookcheck