CMF Watch Pro i CMF Buds Pro w Polsce kupimy od 18 grudnia!

Budżetowe smartwatch i słuchawki od CMF by Nothing będą miały premierę w Polsce 18 grudnia 2023 roku i już można je zamawiać w przedsprzedaży.

Produkty CMF by Nothing

Pod koniec września tego roku marka CMF należąca do Nothing zapowiedziała 3 nowe produkty: smartwatch CMF Watch Pro, bezprzewodowe słuchawki CMF Buds Pro i ładowarkę GaN 65W. Wszystkie akcesoria trafiły do sprzedaży w Indiach już 30 września, a teraz strony dwóch produktów w polskim serwisie Amazon wskazują, że będzie można je zakupić od 18 grudnia 2023 roku.

Przeczytaj też: Aplikacja „CMF Watch” od Nothing może wciąż mieć poważne luki w zabezpieczeniach

Obecnie na polskich stronach Amazona dostępne są tylko słuchawki CMF Buds Pro oraz smartwatch CMF Watch Pro. Można je już zamawiać w przedsprzedaży, jednak w opisie na stronie – pomimo, że data premiery jest wyświetlana jako 18 grudnia 2023 roku — darmowa dostawa jest wskazywana na 18-19 czerwca 2024 roku. Nie wiem, czy to błąd, czy tyle przyjdzie nam czekać na realizację zamówienia w Amazonie? Warto się jednak upewnić, zanim zamówicie te urządzenia w przedsprzedaży…

Tak, więc, pomimo, że znamy polskie ceny oraz datę premierę urządzeń od CMF w Polsce, warto poczekać, bo z pewnością urządzenia pojawią się także u innych sprzedawców!

Słuchawki bezprzewodowe CMF by Nothing Buds Pro z ANC 45 dB, technologią Ultra Bass, dostosowywalnym dynamicznym basem, odpornością na pył i wodę IP54, mikrofonami 6HD i baterią działającą do 39 godzin dostępne są w cenie 229 zł. Do wyboru sa 3 wersje kolorystyczne: ciemnoszare, jasnoszare i pomarańczowe.

Słuchawki CMF Buds Pro w polskim sklepie Amazon
Słuchawki CMF Buds Pro w polskim sklepie Amazon

Smartwatch CMF by Nothing Watch Pro z wyświetlaczem AMOLED 1,96″, śledzeniem aktywności, wbudowanym wielosystemowym GPS, połączeniami Bluetooth z AI noise reduction i pracą na baterii do 13 dni kosztuje w przedsprzedaży 309 zł. Dostępne są dwie wersje: ciemnoszary i pomarańczowy.

Smartwatch CMF Watch Pro w polskim sklepie Amazon
Smartwatch CMF Watch Pro w polskim sklepie Amazon

Na oficjalnej stronie internetowej CMF by Nothing, po wybraniu polskiej lokalizacji, nie znajdujemy linków ani adresów sklepów, w których można kupić te urządzenia, więc ze względu na dziwne daty widniejące w Amazonie wstrzymałbym się jeszcze ze składaniem zamówień i poczekał aż zostaną ewentualnie poprawione.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Amazon Polska | CMF by Nothing