Spotify Premium w promocji na 3 mies. dla nowych i powracających!

Plan Spotify Premium możesz mieć przez 3 miesiące za 0 zł, jeśli jesteś nowym użytkownikiem, lub za 19,99 zł jeśli jesteś powracającym subskrybentem.

Spotify Premium - Ciesz się ulubioną muzyką

W ramach corocznej świątecznej oferty promocyjnej możesz zgarnąć 3 miesiące darmowego dostępu do Spotify Premium w planie Premium Individual, jeśli jesteś nowym użytkownikiem płatnej wersji serwisu – czyli nigdy wcześniej nie korzystałeś subskrypcji Premium. Użytkownicy, którzy zrezygnowali z usługi Premium przed 27 października 2023 roku, mogą wykupić 3-miesięczną subskrypcję za 19,99 zł – czyli w cenie jednomiesięcznego dostępu.

Sprawdź też: Aplikacja Spotify na Smart TV działa prawie jak na smartfonie

Akcja na podobnych zasadach udostępniana jest co roku przez Spotify, więc warto z niej skorzystać.

W ramach promocji na subskrypcję Premium Individual możesz słuchać muzyki bez ograniczeń i bez reklam przez 3 miesiące. W tej promocji otrzymujesz nieograniczony dostęp do całej biblioteki Spotify zawierającej ponad 30 milionów utworów, z odtwarzaniem na żądanie, nieograniczoną liczbą pominięć i oczywiście bez reklam.

Akcja trwa do 31 grudnia 2023 roku i dotyczy tylko planu Individual. Aby zakwalifikować się do promocji dla powracających, trzeba było anulować subskrypcję przed 27 października 2023 roku.

Dlaczego warto przejść na Spotify Premium?

Oferty mogą być dostępne również w innych regionach, ale mogą występować pewne różnice cenowe w poszczególnych krajach.

Pobieranie

Pobieranie utworów i możliwość słuchania offline.

Bez reklam

Nieprzerywane utwory reklamami.

Słuchanie

Odtwarzanie dowolnych utworów na różnych urządzeniach.

Pomijanie

Pomijanie utworów bez limitu.

W ramach specjalnej oferty Premium otrzymujesz przede wszystkim:

  • całe 3 miesiące za 0 zł (lub 19,99 zł dla powracających) – w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji, aby po okresie 3 mies. nie została naliczona standardowa miesięczna stawka,
  • muzykę bez reklam i przerywania odtwarzania,
  • możliwość słuchania muzyki w trybie offline w dowolnym miejscu,
  • dźwięk w wysokiej jakości ~320 kbit/s,
  • słuchanie ze znajomymi w czasie rzeczywistym – zapraszaj znajomych do słuchania muzyki i steruj kolejką odtwarzania – uczestnicy sesji grupowych mogą razem słuchać i sterować odtwarzaniem na głośniku,
  • możliwość wyboru dowolnych utworów w dowolnej kolejności do odtwarzania i pomijania bez ograniczeń,

Więcej o ofercie i regulamin promocji znajdziesz na oficjalnej stronie usługi.

Warunki oferty można sprawdzić w regulaminie.

Oferta 3 miesiące Premium za 0 zł dotyczy tylko planu Premium Individual. Po tym okresie 19,99 zł miesięcznie. Obowiązują Warunki. Oferta dostępna tylko dla użytkowników, którzy nie korzystali jeszcze z Premium. Oferta ważna do 31.12.2023.

Oferta 3 miesiące za 19,99 zł dotyczy tylko planu Premium Individual w standardowej cenie 19,99 zł miesięcznie. Po tym okresie 19,99 zł miesięcznie. Obowiązują Warunki. Oferta niedostępna dla użytkowników, którzy zrezygnowali z Premium po 27 października 2023 r. Oferta ważna do 31.12.2023.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Spotify