Nowa komedia „Plan wycieczki” już w Apple TV+

W serwisie Apple TV+ debiutuje dziś nowy, przygodowy film komediowy „Plan wycieczki” z Markiem Wahlbergiem w roli głównej.

„Plan wycieczki” Apple TV+

W filmie Plan wycieczki (tyt. oryg. Family Plan) Wahlberg wciela się w Dana Morgana, tajnego zabójcę próbującego rozpocząć nowe, rodzinne życie. Plan wycieczki to pełna akcji komediowa jazda bez trzymanki, w której Dan Morgan (Wahlberg) próbuje uniknąć starego wroga, zabierając rodzinę na wakacje do Las Vegas. Morgan jest od dawna emerytowanym tajnym zabójcą, o którym nie wiedziała nawet jego rodzina. Ale jego przykrywka została zdemaskowana i teraz wszyscy są w to wmieszani.

Zobacz też: 3. sezon „Kulawe konie” wjechał na Apple TV+

Mark Walhberg występuje w filmie u boku Michelle Monaghan w roli Jessiki, jego żony. Apple ma nadzieję, że dzięki klasyfikacji wiekowej PG-13 i niecałym dwóm godzinom trwania będzie to idealna pozycja dla całej rodziny.

Plan wycieczki to oryginalny film Apple’a, transmitowany wyłącznie w usłudze przesyłania strumieniowego Apple TV+. Obok tego tytułu Apple oferuje dla rodzin w okresie świątecznym także inne niedawne hity kinowe. Filmy Czas krwawego księżyca (Killers of the Flower Moon) i Napoleon nie mają jeszcze dat premiery w Apple TV+.

Wydanie Planu wycieczki kończy udany rok dla treści w Apple TV+, a usługa nie zwalnia tempa; nowe dramaty Kartoteka policyjna (Criminal Record) i Władcy przestworzy (Masters of the Air) mają zadebiutować w styczniu.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple Tv+