3. sezon „Kulawe konie” wjechał na Apple TV+

Dwa pierwsze odcinki 3. sezonu popularnego brytyjskiego serialu Apple TV+ pt. „Kulawe konie” są już dostępne do obejrzenia!

Serial „Kulawe konie” od Apple TV+

Jeden z najpopularniejszych brytyjskich seriali oryginalnych firmy Apple, zatytułowany Kulawe konie (Slow Horses), powraca dziś z trzecim sezonem na Apple TV+ z dwuodcinkową premierą. Pozostałe odcinki 3. sezonu będą pojawiać się co tydzień w środę aż do 27 grudnia 2023 roku. Oparty na książkach Micka Herrona, serial Kulawe konie opowiada historię szpiegów-wyrzutków z wydziału MI5, dowodzonego przez Jacksona Lamba (w tej roli Gary Oldman).

Zobacz też: Jak oglądać nowy serial „Monarch: dziedzictwo potworów” na Apple TV+?

Kulawe konie to połączenie szpiegowskiego dramatu akcji i czarnej komedii, w którym Jackson Lamb jest osią wydarzeń i najbarwniejszym akcentem serii. Trzeci sezon serialu oparty jest na wydarzeniach z książki Prawdziwe tygrysy i przedstawia porwanie Catherine Standish, a obowiązkiem reszty kulawych koni jest odnalezienie jej, póki jeszcze żyje.

W obsadzie znaleźli się Gary Oldman, Jack Lowden, Kristen Scott Thomas i nie tylko. Trzeci sezon zebrał bardzo pozytywne recenzje krytyków, co przewyższa ogólnie ciepłe przyjęcie poprzednich dwóch sezonów. Fani będą również szczęśliwi, gdy dowiedzą się, że Kulawe konie powrócą z 4. sezonem, który prawdopodobnie zadebiutuje w przyszłym roku.

Kulawe konie możesz oglądać wyłącznie w ramach subskrypcji Apple TV+. Serwis jest dostępny za pośrednictwem aplikacji Apple TV, którą można znaleźć na różnych platformach, w tym na urządzeniach Apple’a, telewizorach Smart TV, Amazon Fire Stick, Roku, konsolach do gier i nie tylko. Możesz także oglądać w przeglądarce internetowej pod adresem tv.apple.com.

Daty premiery odcinków trzeciego sezonu „Kulawych koni”

Trzeci sezon Slow Horses będzie emitowany co tydzień. Cały trzeci sezon (w sumie składający się z sześciu odcinków) ukaże się przed końcem tego roku.

 • Kulawe konie, sezon 3, odcinek 1: 29 listopada 2023 r.
  Dziwne gry: Romans w Stambule kończy się w tragicznych okolicznościach. Lamb podnosi alarm, gdy jeden z Kulawych Koni nie zjawia się w pracy.
 • Kulawe konie, sezon 3, odcinek 2: 29 listopada 2023 r.
  Trudne lekcje: River musi wykraść coś z siedziby MI5, by uratować komuś życie. Lamb orientuje się, że w tle toczy się inna gra.
 • Kulawe konie, sezon 3, odcinek 3: 6 grudnia 2023 r.
  Negocjacje z tygrysami: Marcus i Shirley mierzą się z wściekłością Lamba. River przekonuje się, że zemsta najlepiej smakuje na zimno.
 • Kulawe konie, sezon 3, odcinek 4: 13 grudnia 2023 r.
 • Kulawe konie, sezon 3, odcinek 5: 20 grudnia 2023 r.
 • Kulawe konie, sezon 3, odcinek 6: 27 grudnia 2023 r.

Zobacz zwiastun trzeciego sezonu Kulawych koni:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+ | 9To5Mac