Obejrzyj zwiastun serialu „Kartoteka policyjna” od Apple TV+

W pierwszym zwiastunie serialu „Kartoteka policyjna” dwóch detektywów próbuje dociec prawdy dotyczącej wyroku skazującego za morderstwo.

Serial „Kartoteka policyjna” w Apple TV+ od 10 stycznia 2024 roku

Akcja nowego serialu Kartoteka policyjna (tyt. oryg. Crimnal Record) od Apple TV+ rozgrywa się w Londynie, a główne role grają Peter Capaldi ze słynnego Doktora Who i Cush Jumbo znana z Żony idealnej. Pierwszy zwiastun serialu przedstawia nam głównych bohaterów i mroczną historię, która ma nas wciągnąć. Para detektywów ściera się ze sobą w związku ze starą sprawą o morderstwo, a młoda detektyw szuka prawdy o tym, co starszy stara się ukryć, aby chronić swoje dziedzictwo. Anonimowa rozmowa telefoniczna doprowadza tę dwójkę do konfrontacji w tej sprawie.

Może Cię zainteresować: 3. sezon „Kulawe konie” wjechał na Apple TV+

W sercu Londynu anonimowe zgłoszenie wciąga dwoje błyskotliwych śledczych: młodą kobietę u progu kariery i wpływowego mężczyznę zdeterminowanego bronić swojego dobrego imienia, w walkę o naprostowanie błędnie wymierzonej przed laty sprawiedliwości.

Kartoteka policyjna to serial składający się z ośmiu odcinków, z których pierwsze dwa zadebiutują 10 stycznia 2024 roku. Nowe odcinki będą emitowane w każdą środę aż do 21 lutego 2024 roku.

W serialu wystąpili także Charlie Creed-Miles, Dionne Brown, Shaun Dooley, Stephen Campbell Moore, Zoe Wanamaker, Rasaq Kukoyi, Maisie Ayres, Ayesha Kala, Cathy Tyson i Tom Moutchi. Producentami wykonawczymi serialu są nominowany do nagrody BAFTA Paul Rutman i zdobywczyni nagrody BAFTA Scotland Elaine Collins, obok gwiazd Capaldi i Jumbo.

Oglądaj serial Kartoteka policyjna, który zadebiutuje w Apple TV+ już 10 stycznia 2024 roku.

Obejrzyj zwiastun serialu:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+