Więcej kolorów w zegarku Ressence TYPE 1° M

Marka Ressence dodała wielokolorowe dyski do godzin, minut i sekund na tarczy swojego zegarka TYPE 1° M.

Tarcza zegarka Ressence TYPE 1° Round M

Dodanie plam koloru do polichromatycznej tarczy jest tym, co Ressence zrobiło tworząc swój nowy zegarek TYPE 1° Round M. Wielokolorowe tarcze zegarka otaczają godziny, minuty i sekundy elegancko wyglądającego akcesorium, bawiąc się kontrastem i pozwalając, aby pociągnięcia koloru wydobyły esencję czasu. Uzupełniające się czerwone, niebieskie, żółte i zielone tarcze godzin, minut, sekund, a nawet dni powszednich zegarka TYPE 1° Round M podkreślają delikatny odcień jasnoszarej tarczy, ułatwiając użytkownikowi odczytanie, która jest godzina.

Poszerzenie zakresu kolorystycznego dobrano przy jednoczesnym zachowaniu charakterystycznego, eleganckiego wyglądu zegarka Ressence. W rzeczywistości zegarek TYPE 1° Round M łączy elementy za pomocą białych pasków i stalowego tyłu, aby kontynuować swój minimalistyczny design i ukazać eksplozję kolorów zachodzącą na tarczy.

Nowy dodatek do kolekcji TYPE 1 Round to połączenie delikatnych kolorów podstawowych z zaokrąglonym, przyjemnym w dotyku designem koperty, co stanowi udaną próbę ustanowienia harmonijnego połączenia formy, koloru i materiału zegarka, aby stworzyć wrażenia wizualne podobne do do oglądania dzieł sztuki.

Założyciel firmy Ressence, Benoît Mintiens, powiedział serwisowi DesignBoom, że dzięki zegarkowi TYPE 1° Round Multicolor zespół projektowy przemierza krainę kolorów. „Ten zegarek ucieleśnia zasadę funkcjonalnej palety kolorów, łącząc delikatne odcienie, aby stworzyć przyjemny wizualnie i praktyczny zegarek. Od dawna chciałem dodać kolorowy zegarek do podstawowej kolekcji. Dzięki temu nowemu egzemplarzowi właściciele z pewnością zrobią silne i charakterystyczne wrażenie” – powiedział Mintiens.

Zegarek naręczny Ressence TYPE 1° Round M
Zegarek naręczny Ressence TYPE 1° Round M

Poza wielokolorowymi tarczami zegarka, cyfry i indeksy na tarczy są pomalowane na biało, a wskazówki są pomalowane na szaro z kolorową końcówką, pochyloną w dół, aby jeszcze bardziej podkreślić czerwone, niebieskie, żółte i zielone plamy koloru.

Zegarek TYPE 1° Round M posiada funkcję samonakręcania, tak jak każda inny model w ofertcie Ressence. Brak koronki sprawia, że zegarek elegancki i precyzyjnie gładki, gdy patrzy się na niego z daleka. Zegarek TYPE 1° M będzie dostępny na całym świecie jeszcze w tym roku w oficjalnej sieci sprzedawców Ressence.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Ressence | designboom