Orange odlicza do świąt z promocyjnym kalendarzem ofert

W Orange rozpoczęto z początkiem grudnia świąteczne odliczanie — w specjalnym gwiazdkowym kalendarzu codziennie niespodzianki.

Promocyjny kalendarz Orange - odliczanie do świąt 2023

W świątecznym kalendarzu promocyjnym Orange codziennie możecie odkrywać kolejną kartkę i łapać nową okazję. Kalendarze adwentowe mogą być różne – z czekoladkami, upominkami, drobiazgami. W Orange w tym roku każdy dzień jest pełen niespodzianek i zniżek. Fani technologii z pewnością znajdą cos dla siebie. Sprawdźcie, co operator przyszykował i wybierzcie bonus dla siebie.

Zobacz też: W Orange na kartę nawet 5000 GB internetu przez rok

W promocjach można kupić sprzęty taniej niż zwykle, zgarnąć promocje oraz skompletować już prezenty – w atrakcyjnych cenach – dla całej rodziny. Każda zniżka obowiązuje 24 godziny, a nowy dzień przynosi inną okazję, upominek. Warto się pospieszyć i codziennie odwiedzać stronę akcji.

Co dziś znajdziecie w kalendarzu? Wystarczy kliknąć, aby odkryć kod na zestaw do vlogowania – 40% taniej! To dobry pomysł na prezent dla dzieci, nastolatków czy osób, które robią dużo zdjęć, nagrywają video i tworzą internetowe treści. To też idealny sprzęt do rozwijania pasji, nauki nowych technologii, coś dla tych, którzy już działają w sieci lub dopiero zaczynają swoją przygodę.

Zestaw do vlogowanie w promocyjnym kalendarzu ofert Orange (oferta z 5 grudnia 2023 r.)
Zestaw do vlogowanie w promocyjnym kalendarzu ofert Orange (oferta z 5 grudnia 2023 r.)

A jaki rabat pojawi się na Mikołajki? Zobaczymy niebawem sami.

Więcej o pomarańczowej, grudniowej akcji znajdziecie na stronie akcji oraz w regulaminie.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Orange Blog