Zobacz zwiastun filmu „Mr. Monk’s Last Case”

Ekscentryczny detektyw Monk powraca w pełnometrażowym filmie „Mr. Monk’s Last Case: A Monk Movie”, w którym rozwiązuje swoją ostatnią sprawę.

„Mr Monk's Last Case: a Monk Movie” (Peacock, film, 2023)

Nowy film pod tytułem Mr. Monk’s Last Case: A Monk Movie (pol. Ostatnia sprawa detektywa Monka) zadebiutuje 8 grudnia 2023 roku w serwisie Peacock, który niestety nie jest dostępny w Polsce. Póki co nie wiemy też kiedy i w którym serwisie streamingowym film może pojawić w naszym kraju, ale możemy obejrzeć zwiastun zapowiadający ten film. Ucieszy to z pewnością fanów serialu Detektyw Monk.

Sprawdź też: „Duchy w Wenecji” już 22 listopada na Disney+

Ostatnia sprawy pana Monka, która jak wierzyć tytułowi filmu, będzie ostatecznym pożegnaniem ukochanej postaci Tony’ego Shalhouba. W filmie o zagadkowym morderstwie wystąpili także Tony Shalhoub, Hector Elizondo, Ted Levine i inni.

Detektyw Monk wraca, aby zająć się tajemniczą sprawą kryminalną. Podobnie jak wszyscy wielcy detektywi, którzy istnieli przed nim, także Monk zostaje wezwany z emerytury w związku z ostatnią sprawą – tym razem dotyczącą jego pasierbicy Molly (Caitlin McGee). Ona przygotowuje się do ślubu, a on radzi sobie z życiem po pandemii, więc oprócz morderstwa powinno być całe mnóstwo szaleństw.

Obejrzyj zwiastun filmu:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Peacock | Decider