Nowa reklama iPhone’a 15 promuje możliwości jego aparatu

Firma Apple udostępniła nową reklamę iPhone’a 15, która skupia się na niektórych możliwościach aparatu tego urządzenia, takich jak dostosowanie ostrości zdjęcia.

iPhone 15 Cover Photo - okładka spotu reklamowego

W spocie reklamowym iPhone’a 15 zespół pracuje nad okładką albumu. Jedna z członkiń zespołu używa iPhone’a do edycji zdjęcia trio w grupie i korzysta z funkcji regulacji ostrości obiektu w trybie portretowym, aby skupić się na sobie na pierwszym planie, rozmywając w tle swoich kolegów z zespołu.

Wręcza iPhone’a koleżance z zespołu, która ponownie edytuje zdjęcie, aby skupić się na sobie, rozmywając tło i pierwszy plan oraz wycinając ją z obrazu. Kłócą się o to, którego zdjęcia użyć, zanim uzyskają opinię trzeciego członka zespołu, który też skupia się na sobie, zamazując pozostałe dwie osoby.

„Zamień swoje zdjęcia w portrety” – głosi slogan filmu.

Standardowe zdjęcia wykonane za pomocą aparatu w modelu ‌iPhone’a 15‌ lub iPhone’a 15 Pro obsługują edycję ostrości. W interfejsie edycji dotknięcie ikony przysłony pozwala dostosować stopień rozmycia tła za pomocą suwaka. Ta funkcja jest dostępna nawet wtedy, gdy zdjęcie nie zostało pierwotnie wykonane w trybie portretowym.

W przypadku zdjęcia przedstawiającego wiele obiektów ostrość zdjęcia można zmienić, dotykając jednej z osób lub obiektów na obrazie.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple