Najnowszy spot iPhone’a 15 Pro wychwala chip A17 Pro

Firma Apple udostępniła nową reklamę promującą iPhone’a 15 Pro i ‌iPhone’a 15 Pro‌ Max, skupiając się na chipie A17 Pro i możliwościach nowych urządzeń w grach.

iPhone 15 Pro | Pro Power - spot promujący możliwości chipa A17 Pro w grach

W reklamie iPhone 15 Pro | Pro Power gracz głęboko pogrążony w grze na iPhonie nagle wystrzeliwuje w powietrze, przebija sufit swojego mieszkania i cały czas grając, ląduje w metrze. W opisie filmu podkreślono 2✕ szybszy silnik neuronowy i 20% szybszy procesor w chipie A17 Pro. Firma Apple w swoich reklamach skupia się na wydajności nowych modeli iPhone’a 15 Pro w grach, ponieważ A17 Pro po raz pierwszy oferuje sprzętowy ray tracing.

Nadchodzi nowy poziom gier mobilnych. Do 20 procent szybszy procesor graficzny zapewniający najlepszą wydajność graficzną w historii iPhone’a. Do 2 razy szybszy silnik neuronowy. Oraz wiodąca w branży szybkość i wydajność. Układ A17 Pro w iPhonie 15 Pro zmienia zasady gry. Dosłownie.

Nowe modele iPhone’a 15 Pro mogą obsługiwać gry o jakości konsolowej, dzięki czemu tytuły takie jak Resident Evil Village i Death Stranding trafią na urządzenia z systemem iOS.

Początkowo szczegółowo opisano reklamę Apple na chwilę udostępnił spot dotyczący możliwości tworzenia filmów na modelach telefonów iPhone 15 Pro, ale usunięto ją i udostępniono spot promujący możliwości chipa A17 Pro.

Obejrzyj spot Pro Power:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple | Macrumors