Dzięki apce „Broadcasts” posłuchasz radia z całego świata

W „Broadcasts” możesz słuchać tysięcy stacji radiowych, nadających na żywo przez internet — z Polski i innych zakątków naszego globu.

Aplikacja mobilna „Broadcasts” do słuchania radia internetowego

W aplikacji Broadcasts dostępny jest ogromny wybór stacji radiowych. Wystarczy jedno kliknięcie, by słuchać swoich ulubionych stacji radiowych z całego świata. Spodoba Ci się przeglądanie stacji według krajów. Odkryj techno z Niemiec, reggaeton z Paragwaju, muzykę klasyczną z Estonii oraz K-pop z Korei Południowej. Znajdziesz tu też wiele rozmów i stacji sportowych — to świetne pomoce do nauki języków. Dodawaj ulubione stacje do kolekcji i synchronizuj je w aplikacji Broadcasts na iPhonie, iPadzie oraz zegarku Apple Watch.

Zobacz także: TuneIn Radio to aplikacja do słuchania wszystkiego z internetu

Wskazówka: Chcesz zasypiać przy dźwiękach szwedzkiego jazzu albo romantycznych piosenek z Portugalii? Ustaw odpowiednio minutnik (Controls ➔ Sleep Timer), aby Broadcasts automatycznie się wyłączyło.

Podcasty mogą być obecnie bardziej nowoczesnym i popularnym sposobem gromadzenia informacji, ale nie da się przebić ciągłych, żywych i nieprzewidywalnych uroków radia. Na szczęście radia można słuchać na wiele sposobów, ale jeśli chcesz mieć na iPhonie aplikację niezawodną i pełną opcji, wypróbuj Broadcasts.

Aplikacja ma bardzo intuicyjny odtwarzacz radiowy, który jest łatwy w obsłudze i robi jedną rzecz, a robi to dobrze, przesyła strumieniowo tylko najlepsze stacje radiowe strumieniowane w internecie. Nie jest to nowa aplikacja, ale jest stale aktualizowana, aby korzystanie z niej było jak najbardziej płynne i przyjemne, dlatego jest jedną z najchętniej wybieranych do tego celu.

Jak działa aplikacja mobilna „Broadcasts”?

Podczas pierwszego uruchomienia aplikacji możesz wyszukiwać wszystkie swoje ulubione stacje radiowe z całego świata. Spodoba Ci się jednak to, że możesz szybko i łatwo zbudować własną bibliotekę stacji za pomocą przeglądarki stacji w aplikacji lub dodać ją ręcznie za pomocą adresu URL. Oznacza to, że za każdym razem, gdy w przyszłości otworzysz aplikację, zobaczysz tylko te stacje, których lubisz słuchać.

Aplikacja „Broadcasts” na komputerze Mac (z macOS) do słuchania radia internetowego
Aplikacja „Broadcasts” na komputerze Mac (z macOS) do słuchania radia internetowego

Korzystanie z aplikacji jest bezpłatne, jeśli ograniczysz bibliotekę stacji do pięciu. To brzmi skromnie, ale może być odpowiednie dla osób, które już wiedzą, jakich stacji słuchają regularnie. Najnowsze aktualizacje obejmują ulepszoną funkcję wyszukiwania, która pozwala szybciej znaleźć to, czego szukasz, oraz nowe narzędzie do wybierania grafiki, które pomaga nadać styl wyglądowi biblioteki.

Jeśli jednak chcesz mieć nieograniczoną liczbę stacji w swojej bibliotece, musisz dokonać jednorazowego zakupu w aplikacji w wysokości 49,99 zł (9,99 USD). W ten sposób możesz dodać ich tyle, ile chcesz. Nie jest to subskrypcja, więc płacisz tylko raz i masz dostęp do wszystkich funkcji na zawsze.

Ekrany z aplikacji mobilnej „Broadcasts” do słuchania radia internetowego
Ekrany z aplikacji mobilnej „Broadcasts” do słuchania radia internetowego

Po utworzeniu biblioteki w Broadcasts możesz korzystać z niej na wszystkich produktach Apple’a, w tym na Macu czy Apple TV, a nawet słuchać muzyki podczas jazdy za pomocą CarPlay i telefonu iPhone.

Poznaj twórcę: Irlandzki programista Steven Troughton-Smith pracował przy jednej z pierwszych dostępnych w App Store gier na iPhone’a, Lights Off, stworzył też przydatną aplikację z paletami kolorów, Pastel.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store | iMore