TuneIn Radio to aplikacja do słuchania wszystkiego z internetu

Muzyka, podcasty, wiadomości, sport – jeśli czegoś można słuchać w internecie, to prawdopodobnie znajdziesz to w „TuneIn Radio”.

Ta wszechstronna aplikacja radiowa niesamowicie ułatwia wyszukiwanie wszelkiego rodzaju transmisji, które nadawane są w internecie. Ale żeby wybrać coś z jej obszernego katalogu, to już może być trudniejsze. Dlatego warto wiedzieć jak się po niej poruszać i jak szukać interesujących Cie treści. Wyszukaj stacje i korzystaj z funkcji, które warto sprawdzić.W zakładce „Przeglądaj” („Browse”) znajdziesz wiadomości, informacje sportowe, podcasty i nie tylko.

Muzyka

Jeśli chodzi o muzykę, TuneIn działa mniej więcej tak jak radio z budzikiem na nocnym stoliku — tyle że to radio ma ponad 120 000 stacji. Tak jak w przypadku jego analogowego kuzyna nie możesz pomijać utworów, przewijać do przodu ani do tyłu — nie pozostaje Ci nic innego jak dać się zaskoczyć. Jeśli lubisz zasypiać przy muzyce, wypróbuj wyłącznik czasowy (stuknij w przycisk z wielokropkiem, aby go znaleźć). Muzyka będzie Ci towarzyszyć przy usypianiu, a potem ucichnie, kiedy upłynie wyznaczony czas.

Podcasty

Jest wiele aplikacji do słuchania podcastów, ale usługa streamingowa TuneIn pozwala skakać między piosenkami, stacjami radiowymi i podcastami bez wychodzenia z aplikacji.

Wiadomości

Nie czekaj na pełną godzinę, aby wysłuchać wiadomości. Stuknij w „Przeglądaj” („Browse”), a potem „Wiadomości” („News”), aby znaleźć transmisje organizacji reprezentujących całe polityczne spektrum. A jeśli masz ochotę na coś lżejszego, zajrzyj do działu „Wiadomości z Hollywood” („Hollywood Headlines”).

Zrzuty ekranu z aplikacji TuneIn Radio

Gdy znajdziesz nowe odcinki, stacje czy transmisje, które Ci się spodobają, stuknij w serduszko w prawym górnym rogu. W ten sposób zapiszesz je w zakładce „Ulubione” („Favorites”), gdzie będą czekać, aż zechcesz ich posłuchać.

Sport

Jedziesz samochodem, gdy właśnie rozgrywa się ważny mecz? Nie martw się — pewnie jest transmitowany w TuneIn. Wykup dostęp do wersji premium, aby odblokować dostęp do transmisji z krajowych i lokalnych rozgrywek sportowych. Relacje na żywo ze wszystkich meczów MLB, NBA, NFL i NHL to świetny sposób na korki. Wolisz rozgrywki akademickie albo publicystykę sportową? W TuneIn znajdziesz i to.

Aplikację pobierzesz bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play. W aplikacji dostępne są zakupy jeśli chcielibyście usunąć reklamy lub odblokować dodatkowe możlwiości:

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska