W T-Mobile i Heyah na kartę 2x więcej GB

Black Friday w T-Mobile na kartę i Heyah na kartę – doładuj konto i zgarnij podwójną porcję gigabajtów.

Black Friday w T-Mobile i Heyah na kartę

Sprawdzenie przepisu na świąteczne dania, poszukiwanie prezentu dla bliskiej osoby czy wieczorny relaks z serialem – jest wiele powodów, by skorzystać z internetu. I najlepiej mieć go pod ręką w smartfonie. Dlatego dobrze zadbać o solidną paczkę gigabajtów, dzięki której szybko i łatwo odnajdziemy w sieci wszystko, czego potrzebujemy. Teraz w T-Mobile, z okazji Black Friday, podwajamy gigabajty po doładowaniu dla klientów T-Mobile na kartę i Heyah na kartę. Akcja trwa do 27 listopada.

Któż z nas nie lubi mieć odpowiedniego zapasu gigabajtów na swoim koncie? Dzięki temu spokojnie możemy korzystać z internetu. W ramach akcji przygotowanej na Black Friday, klienci T-Mobile na kartę (korzystający z taryfy GO!) oraz klienci Heyah na kartę (korzystający z taryfy „Dniówka”), którzy od 24 do 27 listopada doładują konta przez aplikację „Mój T-Mobile” lub „Moja Heyah”,  otrzymają podwójną porcję gigabajtów.

Aby zgarnąć bonus, należy doładować konto kwotą min. 5 zł. Oczywiście im wyższą sumą klient zasili numer, tym więcej dodatkowych GB otrzyma. Podwojeniu podlega suma tych GB, które użytkownik dostaje w ramach oferty promocyjnej „GB po doładowaniu” lub „Gigabajty od Heyah”.

Jak to w praktyce wygląda? W T-Mobile na kartę, zasilając konto kwotą 5-9 zł, można liczyć na 4 bonusowe gigabajty (2 GB w ramach promocji „GB po doładowaniu oraz 2 GB w promocji Black Week). Jeżeli na doładowanie przeznaczona zostanie kwota 25-29 zł, suma GB wyniesie odpowiednio 20 GB (10 + 10 GB). Z kolei przy wyborze kwoty zasilenia 35-44 zł, klient otrzyma promocyjne 40 GB (20 + 20 GB).

Na dodatkowe gigabajty mogą też liczyć klienci oferty Heyah na kartę – przy doładowaniu w wysokości od 5 zł do 9,99 zł będzie to 10 GB (5 GB w ramach oferty „Gigabajty od Heyah” i kolejne 5 GB w ramach promocji Black Week). Jeśli użytkownik zdecyduje się na zasilenie sumą 15-19,99 zł, otrzyma 20 GB (10 + 10 GB z obu promocji). W przypadku zasilenia od 30 do 34,99 zł będzie to zaś 60 GB (30 + 30 GB).

Z promocji można skorzystać wielokrotnie. Liczbę przyznanych GB oraz czas ich ważności potwierdzi wiadomość SMS, którą użytkownik otrzyma po zasileniu konta. Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na stronie operatora.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile Polska