Ten rower elektryczny zmienia się w hulajnogę!

Hybrydowy pojazd elektryczny, który może być rowerem albo hulajnogą, ale nie wygląda na bardzo wygodny środek transportu.

Rower elektryczny Electric Mobility (YU ID)

Pojazdy do transportu osobistego są dostępne w różnych formach i kształtach, w zależności od konkretnych potrzeb użytkownika. Dostępna jest szeroka gama opcji, od optymistycznych segwayów i hulajnóg po bardziej konwencjonalne rowery i monocykle. Kreatywny rynek azjatycki w Japonii i Chinach ma także bardziej futurystyczne osobiste kapsuły, które są skrzyżowaniem Segwaya i hulajnogi.

Rower elektryczny Electric Mobility, zaprojektowany przez YU ID, przenosi hybrydowy charakter osób dojeżdżających do pracy na wyższy poziom dzięki estetyce inspirowanej rowerem Cake. Modułowa natura tego środka transportu sprawia, że jest to dobra opcja dla każdego użytkownika. Może to być hulajnoga, rower Cake lub pojazd elektryczny.

Pojazd czerpie także inspirację z gadżetów codziennego użytku, dostosowując ich elegancką formę bez uszczerbku dla solidnej estetyki, która jest niezbędna do utrzymania ciężaru ciała. A skoro już mowa o utrzymywaniu ciężaru użytkownika, siodło przyjmuje niewygodny kształt, który nie zapewni komfortu na długo. Ta forma współgra ze smukłym charakterem roweru, ale muszę przyznać, że sprawia dalekie wrażenie do zapewnienia komfort.

Rower elektryczny Electric Mobility (YU ID) - jako hulajnoga
Rower elektryczny Electric Mobility (YU ID) – jako hulajnoga

Tylną środkową część roweru Electric Mobility można odłączyć, aby móc korzystać z hulajnogi. Trzeba przyznać, że to całkiem duża hulajnoga, idealna dla ponadprzeciętnych osób. Czy ktoś miałby ochotę na tym jeździć? Cóż, należało wziąć trochę więcej czynników pod uwagę przy projektowaniu tego pojazdu…

Rower elektryczny Electric Mobility (YU ID)
Rower elektryczny Electric Mobility (YU ID)

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Yanko Design