Nowe oferty TV od CANAL+ na Black Week 2023

Krótko po ogłoszeniu ofert świątecznych CANAL+ startuje z kolejnymi promocjami na dostęp do pakietów telewizji, tym razem z okazji trwającego Black Week.

Kampania CANAL+ na Black Week 2023

Nowe promocje wspiera kampania reklamowa realizowana m.in. w telewizji. W spocie reklamowym wystąpiło dwóch  dziennikarzy CANAL+ – Marcin Rosłoń oraz Piotr Glamowski. Z okazji Black Week CANAL+ oferuje dostęp do paczki CANAL+ Seriale i Filmy z pakietami telewizji satelitarnej za 0 zł przez pierwsze trzy miesiące, dekoderem 4K DualBOX+ w ofercie za 0 zł i bez opłaty aktywacyjnej oraz dostępem do CANAL+ online dla każdego klienta bez dodatkowych opłat.

Zobacz takze: Klasyki polskiego kina obejrzysz w CANAL+ online!

W ten sposób CANAL+ unowocześnia telewizję, dając dostęp nie tylko do oferty satelitarnej, ale również telewizji i bibliotek VOD online na niemal dowolnym urządzeniu, w tym również na dekoderze 4K DualBOX+.

CANAL+ to nowoczesna telewizja, która łączy dostęp do tradycyjnej telewizji ze światem online, dlatego wszyscy abonenci decydujący się na dowolną ofertę telewizji satelitarnej otrzymują dostęp do serwisu CANAL+ online bez dodatkowych opat. Oferta kanałów dostępnych w serwisie jest uzależniona od posiadanego pakietu płatnej telewizji.

Wybierając najbogatszy pakiet, można w serwisie uzyskać dostęp nawet do ponad 150 kanałów telewizyjnych na żywo i tysięcy godzin filmów i seriali. Serwis jest dostępny na niemal dowolnym urządzeniu – komputerze, telefonie, tablecie oraz jako aplikacja na telewizory Samsung, LG, Android TV i Apple TV. Tym sposobem swoje ulubione filmy i seriale można mieć zawsze ze sobą. Z serwisu można korzystać również na terenie Unii Europejskiej.

Kampania reklamowa i spot

Kreację do kampanii przygotował dział marketingu CANAL+. Za produkcję spotu (w reżyserii Piotra Onopa) odpowiadał dom produkcyjny Under Ski Tower, a media do kampanii kupiła agencja Havas Media. 

Kampania reklamowa oprócz telewizji jest realizowana również w stacjach radiowych, social media i punktach sprzedaży.

Podane ceny pakietów zawierają rabaty: 5 zł/mies. za wyrażenie zgód marketingowych i 5 zł/mies. za e-rachunek i terminową płatność.  Szczegóły w Warunkach Promocji i w FAQ na canalplus.pl i w Punktach Sprzedaży.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: CANAL+ Poslka