Włóż plecak odrzutowy i dołącz do walki w „Farlight 84”

Isle City jest zrujnowane — ale dzięki temu idealnie nadaje się na pole bitwy dla 60 graczy w grze mobilnej Farlight 84!

Farlight 84 (gra mobilna)

Wybieraj spośród kilkunastu wyjątkowych postaci, takich jak Watchman, rozstawiający wieżyczki specjalista od obrony, czy Lucinda, która niszczy wrogów za pomocą maleńkich czarnych dziur. Wykorzystaj plecak odrzutowy, by śmigać po ogromnym terenie. Postaraj się, by Twoja ekipa do końca została na polu walki. Farlight 84 to dynamiczna gra Battle Royale dla bohaterów. Ocalali zaproszeni do Isle City przeniosą się do futurystycznego świata roku 2084 i wezmą udział w meczach Battle Royale z maksymalnie 60 graczami!

Może Cię zainteresować też: Wielka draka w grze „Disney Heroes: Battle Mode”

Ponadto, w porównaniu do tradycyjnych gier Hero Shooter Battle Royale, Farlight 84 zapewnia szybsze bitwy z bardziej kompaktowym chaosem i szaleństwem! Niech Twoja pasja do strzelania rozkwitnie w emocje i nieustanne emocje!

Spodobają Ci się przegięte pojazdy. Nie ma to jak zrzucanie bomb na inną drużynę z Air Beast. Wolisz coś, co ma więcej nóg? Pokaż, że traktujesz sprawę bardzo poważnie, wybierając pojazd Rocket Tarantula. Uwaga, to niebezpieczne zwierzątko!

Na tym polu bitwy nie zabraknie wybuchów.

Szybciej, szybciej, liczy się prędkość! Wykorzystaj plecak odrzutowy, by szybko się wznieść lub uniknąć ostrzału. No i po co chodzić po schodach, skoro można wydostać się z budynku, wylatując przez okno?

Farlight Games z Singapuru to wydawnicza część studia Lilith Games. Ich inne dzieła to między innymi takie hity jak Rise of KingdomsDislyte czy Call of Dragons.

Obejrzyj zwiastun gry „Farlight 84”:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store