Stwórz armię własnych mini w grze „Warcraft Rumble”

„Warcraft Rumble” na iPhone’a oraz iPada to najnowszy tytuł od studia Blizzard, twórców legendarnego Warcrafta, a zarazem powrót do popularnej serii fantasy i jej taktycznych korzeni.

Warcraft Rumble - gra mobilna od Blizzard Entertainment, Inc.

Grommasz Piekłorycz nadciąga — ale powstrzymanie słynnego wodza Klanu Wojennej Pieśni i jego armii nie powinno być problemem. Wystarczy zebrać parę murloków brzegowców, gnolli wojowników i gorejącego olbrzyma! Właśnie takie niezwykłe oddziały będziesz mieć na wyciągnięcie ręki w nadchodzącym Warcraft Rumble.

Zobacz też: Nowa gra mobilna „Warcraft Arclight Rumble” od Blizzarda

Przejmij dowodzenie nad dziesiątkami jednostek z historii Warcrafta, niszcz wieże wroga i walcz z niebezpiecznymi przeciwnikami podczas pełnych napięcia, strategicznych potyczek. Odkrywaj mapę, ale zachowaj siły na bossa!

Seria Warcraft jest z nami już od dekad i ma rozbudowany świat, który pojawia się też w Warcraft Rumble. Oto przedsmak tego, co napotkasz w Azeroth…

Fantastyczne minibitwy

Stwórz armię kolekcjonerskich mini, a następnie wyślij ją na pole bitwy (z widokiem z góry), by pokonać przeciwnika. Warcraft Rumble wprowadza przemyślane funkcje, dzięki którym każdy fan Warcrafta poczuje się jak u siebie — na przykład górników, którzy wykopią dodatkowe złoto, czy możliwość zmiany ścieżki danego oddziału.

Widzisz, że na jednej z dróg czają się harpie? Wyślij ogrzego maga, by poczęstował je kulami ognia. Latające jednostki, machiny oblężnicze, wytrzymali obrońcy, słabsze postacie, które zadają duże obrażenia — do odblokowania są dziesiątki jednostek, więc masz do wyboru niezliczone strategie.

Wykorzystaj moc rycerza śmierci, Barona Zerwikrusza i przyzywaj liczne zombie, by stworzyć armię nieumarłych. Poprowadź Przymierze i wykorzystaj lodowe zaklęcia jako Jaina Proudmoore. Stoczysz nawet walki z takimi istotami jak Gisz Nieruchomy czy olbrzymi goryl Król Mukla. Jest też Onyxia, legendarna czarna smoczyca. Czy uda Ci się dostać do jej legowiska?

Wiele sposobów na rozgrywkę

Istnieje więcej niż jeden sposób na podbicie królestwa. Kampania w rozbudowanym trybie dla pojedynczego gracza w Warcraft Rumble rozgrywa się na terenie całego Azeroth — od Zachodniego Skraju po Jesionową Knieję — i pełna jest misji, stanowiących coraz większe wyzwanie.

Ekrany z gry „Warcarft Rumble”
Ekrany z gry „Warcarft Rumble”

Wykonuj zadania, by ulepszyć konkretne jednostki, albo wybierz się do podziemi, by wzmocnić armię swojego przywódcy. A gdy poczujesz, że to już odpowiedni moment, wejdź do gry wieloosobowej i dołącz do gildii, weź udział w rajdach albo zmierz się z innymi w trybie PvP. Za Hordę!

Warcraft Rumble pobierzesz na swojego smartfona lub tablet ze sklepu App Store lub Google Play:

Warcraft Rumble to strategiczna gra akcji na urządzenia mobilne, w której mini z uniwersum Warcraft ścierają się w epickich bitwach. Przygotuj się na radosny chaos w ramach rozbudowanej jednoosobowej kampanii lub rywalizacji w epickich bitwach PvP!

 • Kontroluj armię mini, by pokonać bossów i postacie z uniwersum Warcraft.
 • Korzystaj z kultowych bohaterek i bohaterów jak Jaina Proudmoore, Grommasz Piekłorycz i nie tylko.
 • Pokonuj wrogów z uniwersum Warcraft w znajomych i nowych okolicach.
 • Odkryj nowe mapy i bossów podczas wyprawy przez Azeroth.

Zbierz ponad 60 postaci mini Warcrafta

 • Zbierz dziesiątki jednostek i postaci z całego Azeroth.
 • 5 grywalnych rodzin i armii: Przymierze, Horda, Bestie, Nieumarli i Czarna Góra.
 • Odblokuj nowe umiejętności i ulepszaj mini, zdobywając wyższe poziomy.
 • Każde mini i postać mają wpływ na zwycięstwo.
 • Rzucaj zaklęcia, takie jak Zamieć i Łańcuch Błyskawic, by pokonać wrogów i odmienić losy bitwy.
 • Wykorzystaj słabości wrogów: wystaw jednostki dystansowe przeciwko latającym lub użyj magii przeciwko piechocie.
 • Użyj wyjątkowych mocy mini i stwórz drużynę, która pokona wszystkich wrogów.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store