Serial „Pan i Pani Smith” zadebiutuje w 2024 roku na Prime Video

Premiera wszystkich ośmiu odcinków nowego serialu z Donaldem Gloverem i Mayą Erskine w rolach głównych zaplanowana jest na 2 lutego 2024 roku.

Serial „Pan i Pani Smith” (Prime Video, 2024)

Serwis streamingowy Prime Video ogłosił datę premiery wyczekiwanego serialu Pan i Pani Smith (tyt. oryg. Mr. & Mrs. Smith). Wszystkie osiem odcinków będzie dostępnych od 2 lutego 2024 roku wyłącznie w serwisie Prime Video w ponad 240 krajach na całym świecie, w tym w Polsce. Wraz z ogłoszeniem daty premiery serialu dołączono zdjęcia najnowszej produkcji. Serial Pan i Pani Smith z Donaldem Gloverem i Mayą Erskine w rolach głównych jest nową wersją znanego filmu z 2005 roku o tym samym tytule.

Może Cię zainteresować także: Zobacz plakat 4. sezonu serialu „The Boys”

W tej wersji produkcji dwoje samotnych nieznajomych dostaje pracę w tajemniczej agencji szpiegowskiej, która oferuje im wspaniałe życie w świecie wywiadu, pełne bogactwa i podróży po całym świecie.

Haczyk? Muszą przyjąć nową tożsamość w zaaranżowanym małżeństwie jako Pan John Smith i Pani Jane Smith. Od tej pory bohaterowie co tydzień muszą brać udział w ryzykownych misjach, jednocześnie mierząc się z nowymi wyzwaniami w ich związku. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy zaczynają żywić do siebie prawdziwe uczucia. Co jest bardziej ryzykowne – szpiegostwo czy małżeństwo?

Serial Pan i Pani Smith wzbogaci ofertę Amazon Prime, subskrypcji której klienci mogą korzystać z pakietu oszczędności, wygody i rozrywki w ramach jednego członkostwa.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Prime Video