Walcz z robotami w przyjaznym świecie „Little Big Robots. Mech Battle”

Wieloosobowe bitwy sieciowe bywają bezwzględne — jeden błąd może kosztować Twoją drużynę zwycięstwo.

Little Big Robots. Mech Battle

Gra mobilna Little Big Robots proponuje bardziej relaksującą wariację na ten temat. Ta kreskówkowa gra osadzona w uniwersum War Robots zapewnia emocje walki na arenie, ale bez stresu. Przygotuj się na wesołą mechaniczną masakrę! Gra jest naprawdę przystępna. Little Big Robots szybko wprowadza Cię w temat, a następnie posyła od razu na pierwsze starcie. Gra regularnie oferuje też podpowiedzi, więc nie musisz się martwić, że utkniesz. A jeśli znasz tę serię, z pewnością rozpoznasz imiona niektórych postaci i ich… twarze? Kabiny? No wiesz, przednie części robotów.

Zobacz też: 3. sezon serii „Miłość, śmierć i roboty” już 20 maja!

Wypróbuj wiele możliwości i stylów gry. Każdy robot ma wyjątkowe zdolności i może być wyposażony w dowolną broń. Postaraj się znaleźć optymalną kombinację. Na przykład zwinny skaczący robot może wykorzystać broń dalekiego zasięgu, by szybko oddawać strzały z dystansu, podczas gdy zwalistemu obronnemu robotowi bardziej przyda się broń do walki wręcz, jako że często znajduje się w samym środku bitwy.

Szybkie bitwy wieloosobowe z gigantycznymi robotami uzbrojonymi po zęby! Walcz w bitwach w czasie rzeczywistym z graczami z całego świata! Steruj gigantycznym, ciężko uzbrojonym robotem i rób, co chcesz.

Rozbijaj całe miasta, miażdż rywali, przekraczaj rzeki, zastawiaj zasadzki, aby złapać wroga z zaskoczenia i baw się dobrze, strzelając do wroga. Graj ze znajomymi lub solo w różnych trybach gry, od 4 na 4 po Battle Royale.

Gra mobilna Little Big Robots. Mech Battle
  • ROBOTY! Chodzące, latające, toczące się, czworonożne, ale wszystkie zabójcze! Odblokuj i ulepsz je wszystkie!
  • BROŃ! Każdy fajny robot potrzebuje trochę siły ognia. Znajdź najlepszą kombinację, która pasuje do Twojego stylu gry i pokaż im, że duże spluwy mają znaczenie!
  • SPECJALNE UMIEJĘTNOŚCI! Skacz, strzelaj, ładuj, naprawiaj i sprowadzaj śmierć z góry!
  • INTERAKTYWNE LOKALIZACJE! Wysadzaj budynki i mury, przekraczaj rzeki, chowaj się w zaroślach, organizuj zasadzki. Wybierz własną taktykę!
  • GRA ZESPOŁOWA! Połącz siły z przyjaciółmi i niszcz wszystko i wszystkich jak bóg!
  • TRYBY I MAPY! Zostań królem wszystkich trybów gry — od 4 na 4 po Battle Royale. Opanuj te mapy i zdominuj pole bitwy!
  • PRZYSZŁOŚĆ! Nowe treści już wkrótce! Wypatruj nowych robotów, broni, map, wydarzeń specjalnych i trybów gry w przyszłości.

Wskocz w chaos i zrób PEW-PEW!

Cypryjskie studio Pixonic znane jest przede wszystkim z War Robots, ważnej marki i znaczącemu uniwersum w świecie gier. Gra Little Big Robots została wydana w 2023 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store