Trzeci Top Radia 357 potrwa 3 dni!

Radio 357 zapowiedziało najnowszy, trzeci już z kolei Top Radia 357, który tym będzie można słuchać na antenie aż przez trzy dni!

3. Top Radia 357 (2022/2023)
3. Top Radia 357 (2022/2023) fot. Jacek Poremba/Radio 357

Podczas dzisiejszych „Zakamarków” w internetowym Radiu 357, prowadzonych przez Marka Niedźwieckiego, poznaliśmy pierwsze ogłoszenie dotyczące 3. notowania Topu Radia 357! Podczas audycji, w studiu włączono kamery i zaprezentowano pierwsze informacje! Ola Budka i Marcin Łukawski będą gośćmi Niedźwiedzia.

Zobacz też: Gra i książka „Pytania z Księżyca” inspirowane audycją w Radiu 357!

Top Radia 357 to wielkie święto muzyki – pod koniec roku patroni Radia 357 wybierają najważniejsze utwory wszech czasów! W tym roku czeka nas 3. notowanie Topu Radia 357.

Patroni mogą wybrać aż 111 utworów z 1814, a te które zdobędą największą liczbę głosów — zostaną zaprezentowane podczas trzech dni muzycznej uczty świątecznej.

Zapowiedziano także specjalny koncert dla patronów. Już 25 listopada 2023 roku dowiemy się kto zagra, tego dnia ruszy również przedsprzedaż biletów dla patronów. Liczba miejsc będzie ograniczona!

Podczas trzydniowej audycji usłyszymy prowadzących z redakcji muzycznej radia 357: Marek Niedźwiecki, Maja Piskadło, Mateusz Fusiarz, Bartek Gil, Marta Kula, Ola Budka, Antek Grudniewski, Marcin Cichoński, Marcin Łukawski, Piotr Stelmach, Katarzyna Borowiecka i Daniel Wyszogrodzki.

Do tegorocznej edycji przygotowano specjalną sesję zdjęciową, której efekty można oglądać na profilu Radia 357 na Instagramie.

Wybór patronów zostanie zaprezentowany na przełomie grudnia i stycznia – przez 3 dni od 30 grudnia 2023 roku do 1 stycznia 2024 roku. Głosowanie właśnie wystartowało i potrwa jeszcze 49 dni pod adresem: top.radio357.pl.

To będą 3 dni pełne najlepszej muzyki i innych atrakcji. Jeszcze nie poznaliśmy wszystkich atrakcji, ale redakcja radia 357 stopniowo będzie odsłaniać kolejne karty… I niebawem dowiemy się, dlaczego Jacek Poremba, którego zdjęcia promują tegoroczny Top, zdecydował się na tak wyjątkowy anturaż… 

Pierwsza zapowiedź możesz posłucha i OBEJRZEĆ poniżej:

Tymczasem kilka niezbędnych informacji poniżej: 

  • Można głosować od dziś do 23 grudnia 2023 roku, do godziny 16:00, na 111 utworów z 1814, które są w zestawie na stronie: top.radio357.pl. Tam znajdziecie też wszystkie kluczowe informacje. 
  • Możesz zaproponować 1-3 utwory, które powinny znaleźć się na liście do głosowania za rok.
  • Słuchamy razem Topu już od 30 grudnia aż do 1 stycznia 2024 roku.

Jak zagłosować na TOP Radia 357?

Ponad 50-tysięczna społeczność Patronów po raz trzeci ułoży listę najważniejszych, zagranicznych utworów wszech czasów!

  • Na czym głosować? Komputer, telefon, tablet, cokolwiek podpięte do internetu.
  • Załóż i zaloguj się na konto Twoje 357. Upewnij się, że jest powiązane z kontem Patronite – bo to nie to samo!
  • Od czego zacząć? Polecamy stronę top.Radio357.pl.
  • Masz aż 111 głosów. A po drugiej stronie – setki legendarnych nagrań. Każde z nich ważne. Głosów na pewno zabraknie.

Głosowanie jest jednym z przywilejów patronów. Jednym z wielu, więc zachęcamy!

Radia można słuchać we wszystkich popularnych agregatorach z internetowymi stacjami radiowymi, na stronie WWW radia czy przez aplikacje mobilną Radio 357, która pobierzecie bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play:

Zasada jest prosta – słuchać mogą wszyscy – ale głosują tylko patroni. Co tu dużo pisać – dołącz i głosuj, będzie się działo :)

Jeśli chcielibyście wrócić do emocji sprzed roku, zajrzyjcie do podcastów. Całe notowanie, wszystkie wywiady i utwory w unikatowych wykonaniach znajdziecie na stronie Radia w zakładce Twoje 357

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Radio 357