Zagraj w „Dragonheir: Silent Gods” (opartej na D&D) na smartfonie!

Dragonheir: Silent Gods to gra RPG high-fantasy z otwartym światem, w której przejmiesz kontrolę nad ponad 200 bohaterami.

Gra mobilna Dragonheir: Silent Gods

Gra mobilna Dragonheir: Silent Gods to rozległy świat, konkretne zasady i szansa na niespodziewane sukcesy — czyli wszystko, co definiuje klasyczną rozgrywkę w Dungeons and Dragons (D&D), na której bazuje gra. Z tą różnicą, że nie musisz tworzyć własnej historii czy szukać mistrza gry. Oto kilka wskazówek, które warto mieć pod ręką, robiąc pierwszy krok w ten złożony świat. Odrywaj odległe zakątki otwartego świata Dragonheir.

Zobacz także: Chroń przyszłość cywilizacji w „Eternal Evolution: Idle RPG”

W wielostronnej przygodzie doświadczysz strategicznej walki jak nigdy dotąd, w której liczy się każdy ruch, a każda decyzja może zadecydować o zwycięstwie lub porażce. Dzięki rzucaniem kostką i sezonowej, różnorodnej zawartości Dragonheir utrzymuje wszystko świeże i ekscytujące, oferując nieograniczone możliwości przygody i eksploracji.

Określ swoją rolę

Pierwsza decyzja, jaką musisz podjąć w Dragonheir, dotyczy tego, kim będzie Twoja postać. Do wyboru masz ponad 20 ras i profesji, możesz też wybrać cechy, które Twoim zdaniem zapewnią Ci przewagę. Następnie Twoi bohaterowie trafią na ogromną mapę, po której będą poruszać się jak po swoistej planszy.

Gra mobilna Dragonheir: Silent Gods

Nigdy nie wiadomo, jak potoczy się kolejna walka.

Przeżyj spektakularną kampanię

Jak to bywa w grach RPG, stworzysz drużynę, która będzie walczyć z bossami i pomniejszymi przeciwnikami. Ale nawet kiedy akurat nie toczysz żadnych walk, możesz brać udział w wielu wydarzeniach i spotykać bohaterów niezależnych, których trzeba przekonać lub zastraszyć (spokojnie, nikomu nie powiemy). To Ty decydujesz, co chcesz zrobić, ale wynik działania zależy od rzutu 20-ścienną kością.

Zejdź z głównej ścieżki

Oprócz głównej fabuły znajdziesz tu poboczne historie, które jeszcze bardziej przybliżą Ci świat gry. W trakcie swojej podróży możesz nawet spotkać takie legendy D&D jak Drizzt Do’Urden z Trylogii Mrocznego Elfa i inne znane postacie z cyklu Dragonlance: Kroniki czy z Zapomnianych Krain.

Gra mobilna Dragonheir: Silent Gods

Od tworzenia postaci po strategię w walce — w Dragonheirnie brakuje różnych decyzji. Masz pewność, że Twoje wybory będą właściwe? Wejdź do fantastycznego świata zwanego Adenthia i wyrusz na przygodę.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store