Vivo zaprezentuje nowe flagowce i smartwatch 13 listopada

Vivo niedawno zaczęło robić szum wokół swojej nadchodzącej serii X100a teraz ujawniło, że flagowce zostaną oficjalnie zaprezentowane w Chinach 13 listopada 2023 roku.

Zapowiedź wydarzenia vivo, podczas którego zapowiedziany zostanie flagowy smartfon X100
Zapowiedź wydarzenia vivo, podczas którego zapowiedziany zostanie flagowy smartfon X100

Oprócz telefonów z serii X100 z mobilnym systemem OriginOS 4, vivo potwierdziło również zbliżającą się premierę Watch 3, nowego smartwatcha zasilanego systemem operacyjnym Blue OS. Informacja została zamieszczona na chińskim portalu mikroblogowym Weibo, podobnie jak pierwsze oficjalne zdjęcie vivo 100X Pro w efektownym niebieskim kolorze z białymi akcentami.

Chociaż wpis miał jedynie oficjalnie ogłosić datę kolejnego ważnego wydarzenia vivo, spodziewamy się większej liczby takich postów, które będą nadal promować serię X100, ujawniając niektóre specyfikacje nowych modeli telefonów.

Na szczęście mamy pewne informacje na temat flagowców vivo dzięki niedawnemu wyciekowi testów porównawczych, który sugeruje, że telefon będzie napędzany chipsetem MediaTek Dimensity 9300 w połączeniu z 16 GB pamięci RAM i 1 TB pamięci wewnętrznej.

Oczekujemy, że vivo X100 i X100 Pro będą dostępne w różnych wariantach w zależności od ilości pamięci, ale chipset z pewnością pozostanie taki sam. Plotka głosi także, że na początku przyszłego roku X100 i X100 Pro dostaną większego brata, X100 Pro+, ale na razie nie wyciekły żadne inne informacje na ten temat.

vivo X100 oraz zapowiedź smartwatcha Watch 3 z Blue OS
vivo X100 oraz zapowiedź smartwatcha Watch 3 z Blue OS

Jeśli chodzi o nowy Watch 3, będzie to kolejny smartwatch vivo z systemem Blue OS. Jednak poza systemem operacyjnym na razie nie wiadomo nic więcej na temat tego urządzenia do noszenia.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: vivo | PhoneArena