Nowe modele kolorowych czytników e-booków Onyx Boox: Note Air 3 C i Tab Ultra C Pro 

W sprzedaży pojawiły się najnowsze modele kolorowych czytników e-booków od renomowanego producenta Onyx Boox: Note Air 3 C i Tab Ultra C Pro.

Czytnik Onyx Boox Note Air 3 C

Model czytnika Onyx Note Air 3 C wyposażony jest w 10,3-calowy ekran E Ink Kaleido 3, który oferuje wysoką jakość obrazu. Rozdzielczość ekranu wynosząca 2480 x 1860, 300 PPI (w odcieniach szarości) oraz 1240 x 930, 150 PPI (w kolorze) gwarantuje doskonałą czytelność. Notatnik charakteryzuje się 4 GB pamięci RAM oraz wewnętrzną pamięcią flash o pojemności 64 GB, co zapewnia płynne działanie i wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie książek i dokumentów.

Może Cię zainteresować także: PocketBook InkPad Color 3 z najnowszym kolorowym ekranem!

Onyx Boox Note Air 3 C działa na systemie operacyjnym Android 12.0, co otwiera drzwi do szerokiej gamy aplikacji dostępnych w Sklepie Google Play. Wygodny port USB-C oraz wydajna bateria o pojemności 3700 mAh to kolejne atuty tego urządzenia. Note Air 3 C zachwyca także eleganckim designem o wymiarach 226 x 193 x 5,8 mm i niesamowicie niską wagą – jedynie 430 g.

Model Tab Ultra C Pro to kolejny krok w przyszłość czytników e-booków. Ten zaawansowany model wyposażony jest w 10,3-calowy ekran Kaleido 3, co sprawia, że czytanie staje się jeszcze bardziej atrakcyjne. Technologia Kaleido 3 gwarantuje doskonałą jakość obrazu i ostrość tekstu.

Czytnik Onyx Boox Note Air 3 C
Czytnik Onyx Boox Note Air 3 C

Dzięki rozdzielczości ekranu wynoszącej 2480 x 1860 (300 PPI) w odcieniach szarości oraz 1240 x 930 (150 PPI) w kolorze, użytkownicy mogą cieszyć się czytelnością na najwyższym poziomie. Tab Ultra C Pro działa sprawnie dzięki wydajnemu procesorowi Qualcomm z taktowaniem 2,8 GHz i 6 GB pamięci RAM. Duża wewnętrzna pamięć flash o pojemności 128 GB pozwala na przechowywanie ogromnej ilości treści.

E-notatnik obsługuje sieć Wi-Fi (2,4 GHz + 5 GHz) oraz technologię Bluetooth 5.0, co umożliwia wygodne łączenie z innymi urządzeniami. Tab Ultra C Pro będzie wyposażony w G-sensor umożliwiający automatyczną rotację ekranu oraz aparat tylny o rozdzielczości 16 MP z lampą błyskową LED, co czyni go wszechstronnym narzędziem do pracy i rozrywki.

Czytnik Onyx Boox Tab Ultra C Pro
Czytnik Onyx Boox Tab Ultra C Pro

Działa na najnowszym systemie operacyjnym Android 12, co otwiera drzwi do korzystania z szerokiej gamy aplikacji. Obsługuje wiele formatów dokumentów, obrazów i dźwięku, a także pozwala na korzystanie z aplikacji innych producentów.

Ceny i dostępność czytników Onyx Boox: Note Air 3 C i Tab Ultra C Pro

Cena oraz dokładna data premiery modelu Tab Ultra C Pro zostanie ogłoszona wkrótce. Model Note Air 3 C jest już dostępny w cenie 2 599 zł.

Modele Tab Ultra C Pro i Note Air 3 C to kolejny krok w kierunku spełniania oczekiwań klientów, którzy cenią sobie najwyższą jakość i nowoczesność.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Onyx