Mastercard usprawnia rozwój innowacji w obszarze blockchain

Mastercard rozszerza sieć partnerską Mastercard Engage o nowe podmioty. Rozwiązanie wspiera partnerów Mastercard w skalowaniu aktywów cyfrowych i w rozwoju technologii blockchain, odpowiadając jednocześnie na rosnące wymagania technologiczne ekosystemu.

Mastercard Engage Partner

Firma Mastercard wprowadził nowe fintechy do swojej globalnej sieci partnerskiej Engage, która umożliwia firmom szybkie uruchamianie i skalowanie produktów, napędzających  gospodarkę Web3. To odpowiedź na potrzeby konsumentów w zakresie rozwoju i wdrażania nowych technologii w obszarze płatności, takich jak m.in. kryptowaluty. Mastercard Engage to platforma, która ułatwia partnerom współpracę z Mastercard i przyspiesza wprowadzanie innowacji produktowych na rynek, oferując  dostęp do globalnej sieci, wiedzy, technologii i zasobów firmy.

Przeczytaj też: Na czym polega i jak działa blockchain? (w 5 prostych krokach)

Tylko w ubiegłym roku ponad 150 partnerów w sieci Mastercard Engage pomogło swoim klientom wdrożyć innowacyjne rozwiązania dla ponad 500 milionów użytkowników kont korzystających z produktów i usług Mastercard.

Sieć partnerów zaangażowanych w Mastercard Engage skupia się na aktywach cyfrowych i wspiera proces szukania firm, które mogą pomóc we wprowadzeniu na rynek nowych programów kart kryptowalutowych, a także umożliwia konwersję kryptowalut na pieniądz fiducjarny 

Mastercard Engage oferuje korzyści dla dwóch grup odbiorców:

 • Dla podmiotów, które chcą zostać partnerem: dla emitentów lub sponsorów BIN, którzy chcą uruchomić nowe programy kart kryptowalutowych oraz podmiotów obsługujących ekosystem płatności, które chcą skalować rozwiązania płatności kryptowalutowych ze sponsorami BIN, dostawcami usług zasobów wirtualnych (VASP), procesorami i nie tylko.
 • Dla podmiotów szukających partnerów: dla firm lub twórców innowacyjnych zasobów cyfrowych poszukujących odpowiednich partnerów do uruchomienia i skalowania swoich ofert.

Do Mastercard Engage dołączają partnerzy, którzy będą wspierać rozwój innowacji w obszarze blockchain:

 • Baanx (EU): Oferuje szereg usług do płynnego przechowywania i wydawania kryptowalut w ponad 100 milionach miejsc akceptacji na całym świecie.
 • Credencial Payments (LAC): Integruje metody płatności z cyfrowymi funkcjami wdrażania, koncentrując się na dostarczaniu rozwiązań dla sprzedawców i konsumentów.
 • Episode 6 (EU): Zapewnia przetwarzanie płatności na poziomie korporacyjnym i globalną infrastrukturę cyfrowego rejestru płatności.
 • Immersve (AP): Obsługuje zarówno scentralizowane, jak i zdecentralizowane płatności za pośrednictwem usługi platformy emisyjnej.
 • Monavate (EU): Usprawnia sposób, w jaki świat dokonuje płatności dzięki inteligentnej, szybkiej i intuicyjnej platformie do zarządzania kartami.
 • Moorwand(EU): Oferuje sponsoring BIN, bankowość cyfrową i usługi zgodności dla banków, fintechów i firm płatniczych z Europejskiego Obszaru Gospodarczego i z Wielkiej Brytanii.
 • PayCaddy (LAC): Daje firmom w Ameryce Łacińskiej możliwość szybkiego i wydajnego uruchamiania bankowości cyfrowej i produktów kartowych.
 • Paymentology (AP, MEA, LAC): Umożliwia bankom, (w tym cyfrowym) i fintechom szybkie wydawanie i przetwarzanie kart w dowolnym miejscu na świecie, na dużą skalę.
 • Pomelo (LAC): Umożliwia firmom uruchomienie i skalowanie działalności fintech w Ameryce Łacińskiej w ciągu zaledwie kilku tygodni.
 • Swap (LAC): Oferuje kompleksowe rozwiązania finansowe – od wsparcia regulacyjnego i usług bankowych po wydawanie kart i ich tłoczenie – dla fintechów, instytucji finansowych i banków cyfrowych.
 • Unlimit (EU): Oferuje szeroką gamę usług finansowych, w tym przetwarzanie płatności, bankowość jako usługę (BaaS) oraz rozwiązanie fiducjarne dla krypto, DeFi i GameFi.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Mastercard