WhatsApp obsługuje od teraz 2 konta jednocześnie!

Użytkownicy WhatsAppa, którzy posiadają wiele kont w usłudze, mogą teraz łatwiej mieć do nich dostęp – teraz można logować się w aplikacji do 2 kont jednocześnie.

WhatsApp - obsługa wielu kont
WhatsApp – obsługa wielu kont

Co jest lepszego niż posiadanie konta WhatsApp? Posiadanie dwóch kont!  Dzisiaj Meta wprowadziła możliwość logowania się do dwóch kont WhatsApp jednocześnie. Funkcja jest przydatna do przełączania między kontami – służbowym i osobistym. Od teraz nie musisz już wylogowywać się za każdym razem, nosić dwóch telefonów ani martwić się, że wyślesz wiadomość z niewłaściwego adresu.

Sprawdź też: Kanały na WhatsAppie dostępne są już w Polsce

Aby skonfigurować drugie konto, potrzebny jest drugi numer telefonu i karta SIM albo telefon obsługujący wiele kart SIM lub eSIM. Po prostu otwórz ustawienia aplikacjiu WhatsApp, kliknij strzałkę obok swojego imienia i nazwiska i kliknij „Dodaj konto”. Na każdym koncie możesz kontrolować ustawienia prywatności i powiadomień.

Przypominamy: używaj wyłącznie oficjalnej aplikacji WhatsApp i nie pobieraj jej imitacji ani fałszywych wersji w celu uzyskania większej liczby kont w telefonie. Twoje wiadomości są bezpieczne i prywatne tylko wtedy, gdy korzystasz z oficjalnej aplikacji WhatsApp.

Aplikację WhatsApp pobierzesz bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Blog WhatsApp