Smartwatch Polar Vantage V3 dla ekstremalnych sportowców

Polar właśnie ogłosił swoją najnowszą linię smartwatchów Vantage V3, która jest znacznie bardziej klasyczną kontynuacją Vantage V2 z 2020 roku.

Smartwatch Polar Vantage V3 (czarny)

Model smartwatch Polar Vantage V3 jest skierowany do sportowców i oferuje mnóstwo nowych funkcji, takich jak technologia biosensoryczna Polar Elixir i większa aluminiowa ramka z obsługą opasek 22 mm. Dzięki zwiększonej grubości i bardziej sportowemu, niemal nordyckiemu wyglądowi zewnętrznemu – w tym eleganckim czerwonym i chromowanym przyciskom z boku – może to być najbardziej wyszukany inteligentny zegarek sportowy firmy Polar w historii.

Polar Vantage V3 to zaawansowany (ale nie całkiem futurystyczny) inteligentny zegarek sportowy, który wygląda, jakby z łatwością mógł konkurować z innymi inteligentnymi zegarkami sportowymi – takimi jak Fitbit Sense 2 – dzięki trwałej i eleganckiej konstrukcji, szeregowi funkcji zapewniających jakość życia i GPS oraz deklarowanemu czasowi pracy baterii wynoszącym 140 godzin w trybie oszczędzania energii.

Podobnie jak wcześniejszy Vantage V2, również ten całkowicie różni się od zwykłych smartwatchów, takich jak Apple Watch Series 9 i Google Pixel Watch 2, przeznaczonych dla użytkowników, którzy szczególnie chcą najdokładniejszych pomiarów sprawności i najbardziej interaktywnych programów treningowych wbudowanych bezpośrednio w swój smartwatch.

Jest skierowany bezpośrednio do sportowców i już wygląda na to, że w najbliższej przyszłości będzie jednym z najlepszych zegarków sportowych na rynku. Nowy zestaw biosensorów Polar Elixir obejmuje ulepszony czujnik śledzenia OHR (optycznego tętna), nadgarstkowy EKG, czujnik temperatury skóry do monitorowania temperatury ciała w ciągu dnia oraz monitor nasycenia tlenem. Wszystkie te komponenty mają na celu zapewnienie nieskazitelnych odczytów biometrycznych, dostarczających najbardziej aktualnych informacji o tym, jak Twoje ciało i Twój plan fitness współdziałają ze sobą.

Ulepszone dane biometryczne i elegancka obudowa to nie jedyne ulepszenia, jakie Vantage V3 wnosi w porównaniu do swojego poprzednika. Nowy inteligentny zegarek Polara jest wyposażony w ekran dotykowy AMOLED o rozdzielczości 462 ppi chroniony przez szkło Gorilla Glass 3. Wewnętrzny procesor V3, który charakteryzuje się szybkością większą o 129% w porównaniu z procesorem dostarczanym w Vantage V2, jest teraz w stanie obsłużyć dużą kolekcję aplikacji, w tym wbudowanych aplikacji GPS, które wykorzystują dwuczęstotliwościowy układ GPS satelitarnego L1/L5 nowego smartwatcha.

Całość lepiej nadaje się także dla pływaków. Posiada klasę wodoodporności WR50, co oznacza, że możesz nurkować z nim na nadgarstku na głębokość około 50 metrów, zanim zaistnieje ryzyko jego pęknięcia. Lepsze śledzenie biometryczne pod wodą sprawia, że jest to konkurencyjny zegarek do nurkowania i pływania.

Polar Vantage V3 możesz teraz zamówić w przedsprzedaży w kolorze Sky Blue, Night Black lub (odpowiednio owocowym) Sunrise Apricot bezpośrednio w sklepie Polara za 599,95 USD (ok. 2585 zł). Dostawy rozpoczną się 25 października 2023 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Polar | Yanko Design