Walcz z zimnem za wszelką cenę w „Whiteout Survival”

Czy śnieg, czy lód, musisz walczyć i bronić swojej osady. Buduj i przetrwaj mroźną zimę w grze „Whiteout Survival”.

Gra mobilna „Whiteout Survival”

Na mroźnych pustkowiach w Whiteout Survival to Ty kierujesz budową i wprowadzasz ważne ulepszenia. Jedzenie, schronienie i lekarstwa to ważne zasoby, lecz Twoim priorytetem będzie utrzymanie gigantycznego pieca w centrum osady.

Symulacja strategiczna połączona z automatycznymi bitwami pośród niekończącej się burzy śnieżnej. Zbieranie zasobów i ulepszanie schronienia wywołuje efekt kuli śnieżnej. Większa liczba osadników oznacza większe zapotrzebowanie na wszystkie zasoby, takie jak żywność i paliwo.

Przeczytaj też: Czy zdołasz ocalić ludzkość w „State of Survival: Zombie Wa‪r‬”

Rozwijaj swoich bohaterów, aby byli gotowi do walki w trybie eksploracji. Zasoby uzyskane w bitwach pomogą Ci ufortyfikować osadę.

Whiteout Survival to gra strategiczna o charakterze survivalowym, której centrum stanowi motyw lodowcowej apokalipsy. Fascynująca mechanika i zawiłe szczegóły czekają na odkrycie! Katastrofalny spadek globalnych temperatur spowodował spustoszenie w ludzkim społeczeństwie. Ci, którzy zdołali wydostać się ze swoich rozpadających się domów, muszą teraz stawić czoła nowym wyzwaniom: złośliwym zamieciom, dzikim bestiom i oportunistycznym bandytom, którzy chcą wykorzystać ich rozpacz.

Jako zwierzchnik ostatniego miasta na tych lodowych pustkowiach jesteś jedyną nadzieją na dalsze istnienie ludzkości. Czy zdołasz przeprowadzić ocalałych przez trudy adaptacji do nieprzyjaznego środowiska i odbudowy cywilizacji? Nadszedł czas, abyś stanął na wysokości zadania!

Zrzuty ekranów z gry „Whiteout Survival”
Zrzuty ekranów z gry „Whiteout Survival”

Cechy gry „Whiteout Survival”

 • PRZYDZIELANIE ZADAŃ
  Przydziel swoim ocalałym specjalistyczne role, takie jak myśliwy, kucharz, drwal i wiele innych. Miej oko na ich kondycję i samopoczucie, a w razie choroby szybko ich wylecz!
 • ZAGARNIJ ZASOBY
  Na polu lodowym wciąż znajdują się niezliczone zasoby, które można wykorzystać, ale nie jesteś w tym osamotniony. Złośliwe bestie i inni zdolni wodzowie również mają je na oku… Wojna jest nieunikniona, a ty musisz zrobić wszystko, aby pokonać przeszkody i zdobyć zasoby!
 • PODBIJ POLE LODOWE
  Walcz o tytuł najsilniejszego z milionami innych graczy z całego świata. Wysuń swoje roszczenia do tronu i zaprowadź panowanie nad zamarzniętymi pustkowiami w tym teście strategicznej i intelektualnej sprawności!
 • ZBUDUJ SOJUSZ
  Siła tkwi w liczebności! Stwórz lub dołącz do sojuszu i zdominuj pole bitwy z sojusznikami u boku!
 • REKRUTUJ BOHATERÓW
  Rekrutuj bohaterów o różnych talentach i umiejętnościach, aby zwiększyć szanse w walce z przerażającym mrozem!
 • RYWALIZUJ Z INNYMI PRZYWÓDCAMI
  Wykorzystaj w pełni umiejętności swoich bohaterów i walcz z innymi przywódcami, aby zdobyć rzadkie przedmioty i nieskończoną chwałę! Poprowadź swoje miasto na szczyt rankingów i udowodnij, że jesteś silny na całym świecie!
 • ROZWIJAJ TECHNOLOGIĘ
  Katastrofa lodowcowa wymazała wszystkie formy technologii. Zacznij od nowa i odbuduj system technologii! Kto kontroluje najbardziej zaawansowane technologie, ten rządzi światem!

Whiteout Survival to strategiczna gra mobilna typu free-to-play. Możesz także zdecydować się na zakup przedmiotów w grze za prawdziwe pieniądze, aby przyspieszyć swój postęp w grze, ale nie jest to konieczne, aby cieszyć się grą!

Poznaj twórców: Studio Century Games zostało założone w 2010 roku. Jego tytuły obejmują wiele gatunków, lecz jeśli lubisz symulatory, koniecznie sprawdź Family Farm Adventure, gdzie czeka na Ciebie moc barwnych wrażeń.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store