Samsung Galaxy Fit3 jednak się pojawi?

Aktualizacja formatu opaski sportowej Galaxy Fit3 Samsunga ujawniona przed premierą, ale nie wiemy zbyt wiele na jej temat!

Samsung Galaxy Fit3
Samsung Galaxy Fit3 | fot. FCC via SamMobile

Wygląda na to, że Samsung w końcu jest gotowy do wprowadzenia na rynek urządzenia do noszenia Galaxy Fit trzeciej generacji, po tym jak urządzenie przeszło testy przeprowadzone przez Federalną Komisję Łączności (FCC) przed tym wydarzeniem. Jeśli tracker fitness ma coś nowego, co pomoże mu konkurować z rywalami, takimi jak Xiaomi Smart Band 8, nie wynika to jednak od razu z tego wycieku.

Minęły prawie 3 lata, odkąd Samsung wypuścił nowy tracker fitness, sprawiając wrażenie, jakby porzucił tę kategorię na rzecz bardziej rozbudowanej, w pełni funkcjonalnej serii Galaxy Watch. Jednak teraz istnieją dowody na to, że Galaxy Fit3 jednak jest w drodze.

Rzekomo nadchodzące urządzenie może być tym, które Samsung zarejestrował w FCC jako SM-R390. Organ regulacyjny uprzejmie ujawnił schemat produktu, który wyraźnie pokazuje, że urządzenie przyjęło nową formę, dzięki czemu Fit3 może wyglądać prawie jak smartwatch z kwadratową tarczą w porównaniu do swojego długiego, cienkiego poprzednika.

Niemniej wydaje się, że nowe akcesorium uzyskało certyfikat umożliwiający korzystanie z technologii Bluetooth i niczego więcej, pomimo przereklamowanej roli południowokoreańskiego giganta jako producenta OEM inteligentnego, połączonego ekosystemu.

Dlatego możliwe jest, że następny Galaxy Fit będzie lekkim rozczarowaniem w porównaniu z innymi produktami, nawet SmartTag2 i jego potencjałem w zakresie zaawansowanych sztuczek UWB.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: FCC via SamMobile | NotebookCheck