Kanały informacyjne w Televio 30% taniej!

Televio przygotowało promocję dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z informacjami z Polski i ze świata.

Pakiet INFO w Televio - promocja wrzesień 2023

Platforma Televio przygotowała, przed wyborami parlamentarnymi, specjalną ofertę dla nowych i stałych użytkowników. Teraz pakiet INFO zawierający 5 kanałów informacyjnych w tym TVN24 i TVN24 BIS, można subskrybować za 1 zł za pierwszy miesiąc, a później 30% taniej, czyli 6,90 zł. To doskonała okazja, aby być dobrze poinformowanym przed nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi.

Sprawdź też: Dodatkowe kanały na 2 mies. za darmo dla subskrybentów Televio

Miesięczna subskrypcja kosztuje wyłącznie 6,90 zł, co stanowi 30% rabatu od standardowej ceny 9,90 zł. Dodatkowo osoby, które wcześniej nie korzystały z pakietu INFO, mogą go wypróbować za 1 zł za pierwszy miesiąc.

Oferta jest dostępna od 15 września 2023 roku i będzie ważna do 31 grudnia 2023 roku.

Więcej informacji o kanałach 

W pakiecie znaleźć można 5 stacji informacyjno-publicystyczne, nadających najświeższe wiadomości z kraju i ze świata, a także informacje z zakresu ekonomi, gospodarki i biznesu.

  • TVN24 – Stacja oferuje tradycyjny serwis informacyjny, który na antenie pojawia się co pół godziny, a także reportaże, wywiady i programu publicystyczne. 
  • TVN24 BIS – Kanał nadaje wiadomości z całego świata wraz z relacjami korespondentów zagranicznych i opiniami ekspertów.
  • Biznes24 – Stacja o charakterze biznesowym, koncentrująca się na informacjach o gospodarce i ekonomii.
  • News24 – Niezależna, polska telewizja informacyjna, oferująca wiadomości krajowe i regionalne, a także programy publicystyczne. 
  • BBC News – Brytyjski kanał informacyjny, nadający wiadomości z całego świata. Stacja prezentuje treści w języku angielskim.

Wszystkie kanały można oglądać z możliwości przewijania audycji do 7 dni wstecz, a także nagrywania bezpośrednio w aplikacji. 

Oglądaj wygodnie, gdziekolwiek jesteś

Niższa cena to nie jedyna korzyść, dla której warto skorzystać z promocji. Televio oferuje dostęp do kanałów telewizyjnych na większości urządzeń, dzięki temu widzowie mogą śledzić informacje na telewizorze, telefonie lub komputerze z dowolnego miejsca w Polsce, jak w całej UE. 

Szczególną zaletą jest dostęp do kanałów na urządzeniach mobilnych, co sprawia, że najświeższe informacje są dosłownie na wyciągnięcie ręki. Aplikacje Televio można pobrać ze sklepów z aplikacjami mobilnymi App Store i Google Play.

Użytkownicy mogą też oglądać telewizję, korzystając z nowoczesnych funkcji, jak możliwość zatrzymywania, cofania i nagrywania audycji. Televio pozwala przewijać wybrane kanały do 7 dni wstecz, a na własne nagrania przeznaczono do 120 godzin. 

Jak skorzystać z oferty?

Osoby, które subskrybują już telewizję internetową Televio i nie korzystały wcześniej z oferty INFO, mogą dokupić pakiet tematyczny z 5 kanałami informacyjnymi już za 1 zł za pierwszy miesiąc. Po pierwszym miesiącu, aż do 31 grudnia 2023 roku, cena subskrypcji wynosić będzie jedynie 6,90 zł za miesiąc.

Nowi użytkownicy, którzy chcą skorzystać z promocji, wcześniej muszą subskrybować jeden z 3 pakietów podstawowych. Do wyboru są opcje BASIC, FAMILY lub PREMIUM, a subskrypcję pakietu FAMILY można rozpocząć już za 1 zł za pierwszy miesiąc. 

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: televio