Lista nowości SkyShowtime do końca 2023 roku!

SkyShowtime ogłasza nowe hity filmowe i ekskluzywne seriali, które pojawią się jeszcze w tym roku i w 2024 roku.

The Super Mario Bros. Movie

Niecały rok od swojej pierwszej premiery w krajach skandynawskich i zaledwie sześć miesięcy od zakończenia wdrażania na ponad 20 rynkach europejskich, SkyShowtime może się obecnie pochwalić imponującą i wciąż rosnącą ofertą premierowych filmów fabularnych i ekskluzywnych seriali. SkyShowtime, będący kolebką nowych premier kinowych Paramount Pictures i Universal Pictures, będzie miał sporo premier jeszcze w tym i na początku przyszłego roku. Do największych hitów z 2022 roku, które nadal można oglądać online w serwisie, należą: Top Gun: MaverickJurassic World DominionMinions: The Rise of Gru.

Premiery we wrześniu

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves to pełen akcji film, który przenosi bogaty świat legendarnej gry na duży ekran. W rolach głównych występują Chris Pine, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page, Justice Smith, Sophia Lillis, Chloe Coleman, Daisy Head i Hugh Grant.

Może Cię zainteresować także: SkyShowtime teraz za 14,99 zł/mies. przez rok

Poker Face, doceniony przez krytyków hit, będzie miał swoją premierę we wrześniu jako serial oryginalny SkyShowtime. Nominowana do nagrody Emmy® Natasha Lyonne występuje w roli Charlie, która ma niezwykłą zdolność rozpoznawania, kiedy ktoś kłamie. Wyrusza w trasę swoją Plymouth Barracuda i przy każdym przystanku spotyka nową grupę postaci i dziwne przestępstwa, których nie może powstrzymać się od rozwiązania.

Codename: Annika, serial SkyShowtime Original, to fińsko-szwedzki dramat kryminalny. Fabuła skupia się wokół fińskiej śledczej Emmy, która pod przykrywką infiltruje dom aukcyjny w Sztokholmie i bada powiązania firmy z notorycznym praniem brudnych pieniędzy znanym jako Blanko. Aby pozostać niezauważoną, Emma działa pod przykrywką jako Anniką, porywczą bywalczynię towarzystwa, która żyje dla dzikich imprez, narkotyków i alkoholu i jest przeciwieństwem chłodnej, spokojnej i opanowanej Emmy. Jednak bycie Anniką oznacza, że Emma musi stawić czoła wspomnieniom ze swojej przeszłości, o których próbowała zapomnieć.

Premiera w październiku

Family Stallone, nowy serial dokumentalny, w którym występują nominowany do Oscara Sylvester Stallone, jego żona Jennifer Flavin Stallone i trzy córki Sophia, Sistine i Scarlet, zasiada przy stole jednej z najsłynniejszych rodzin Hollywood. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć Stallone’a w najważniejszej roli jego życia: taty.

Special Ops: Lioness, inspirowana prawdziwym programem wojskowym Stanów Zjednoczonych, śledzi życie Joe (Zoe Saldaña), próbując zrównoważyć życie osobiste i zawodowe, traktując to jako ostrze włóczni CIA w wojnie z terroryzmem. Program Lioness, nadzorowany przez Kaitlyn Meade (Nicole Kidman) i Donalda Westfielda (Michael Kelly), werbuje agresywnego żołnierza piechoty morskiej imieniem Cruz (Laysla De Oliveira), aby działał pod przykrywką u boku Joe wśród wpływowych brokerów terroryzmu państwowego w wysiłkach CIA mających na celu udaremnienie następny 11 września 2023 roku. W październiku serial będzie transmitowany wyłącznie w SkyShowtime.

Fleeting Lies, hiszpańska seria SkyShowtime Original, będzie dostępna do transmisji strumieniowej w październiku. Na miesiąc przed ślubem i tuż przed nominacją na dyrektora firmy Lucía (Elena Anaya) zostaje zdradzona przez Santiego (Quim Gutiérrez), swojego rywala do awansu. Z tego powodu Lucía zostaje oskarżona o szpiegostwo przemysłowe i zostaje zwolniona bez wynagrodzenia. Nagle życie i przyszłość Lucíi gwałtownie zmieniają się w niepewność, a ona staje przed ogromnym dylematem: jak udowodnić swoją niewinność i w ten sposób uwolnić się z więzienia. Lucia rozpocznie nielegalną działalność, aby nadal wspierać swoją rodzinę, jednocześnie ukrywając przed nimi to, co się stało. Kłamstwa staną się coraz bardziej nie do utrzymania, a jej życie stanie się coraz bardziej skomplikowane.

The Super Mario Bros. Movie, wielki hit kasowy w reżyserii Aarona Horvatha i Michaela Jelenica, również pojawi się w październiku. W rolach głównych występują Chris Pratt, Charlie Day, Seth Rogen, Jack Black i Anya Taylor-Joy. Film, oparty na świecie gier Mario firmy Nintendo, zaprasza widzów do tętniącego życiem, ekscytującego, nowego wszechświata, jakiego nie było wcześniej w pełnej akcji komedii.

Premiery w listopadzie

Frasier, triumfalny powrót kultowej komedii, zawita do SkyShowtime. Nowy serial, w którym występuje Kelsey Grammer i którego producentem wykonawczym jest Kelsey Grammer, podąża za Frasierem Crane’em (Grammer) w kolejnym rozdziale jego życia, gdy wraca do Bostonu w stanie Massachusetts z nowymi wyzwaniami, którym musi stawić czoła, nowymi relacjami do nawiązania i jednym lub dwoma starymi marzeniami, które w końcu spełni. spełnić. Frasier ponownie wszedł do budynku! Oprócz Grammera w nowym serialu występuje Jack Cutmore-Scott w roli syna Frasiera, Freddy’ego; Nicholas Lyndhurst jako stary kumpel Frasiera ze studiów, który został profesorem uniwersyteckim Alanem; Toks Olagundoye jako Olivia, koleżanka Alana i kierownik wydziału psychologii uniwersytetu; Jess Salgueiro jako Eve, współlokatorka Freddy’ego; oraz Anders Keith jako bratanek Frasiera, David.

Dreamland to dramat o wielkim sercu, opowiadający o sekretach, kłamstwach, miłościach i aspiracjach rodziny składającej się z czterech sióstr. Akcja rozgrywa się w skąpanym w słońcu brytyjskim nadmorskim miasteczku Margate i jest mroczną komedią eksplorującą wielopokoleniowe relacje kobiet i ich (nieco dysfunkcyjną) dynamikę rodzinną. Najstarsza siostra Trish (Agyeman) jest w trzeciej ciąży ze swoim partnerem Spence (Kiell Smith-Bynoe). I tym razem podjęła decyzję: to będzie dziewczynka. Jej dwie siostry Clare (Gabby Best) i Leila (Aimee-Ffion Edwards) gromadzą się wokół niej wraz z mamą (Frances Barber) i legendarną babcią Margate (Sheila Reid), „manifestując” małą dziewczynkę na „mani-festiwalu” Trish . Kiedy jednak ich druga siostra, Mel (Allen), nieoczekiwanie pojawia się ponownie w ich życiu, jej powrót grozi destabilizacją całej rodziny. Pukanie do ich drzwi i ich „Kraina snów” już nie istnieje…

Renfield, współczesna opowieść o potworach, opowiada historię lojalnego, choć torturowanego sługi Drakuli, najbardziej narcystycznego szefa w historii. Uznany za komediowy ton i kreację aktorską, w filmie występują Nicholas Hoult w roli tytułowej, Awkwafina, Shohreh Aghdashloo i zdobywca Oscara® Nicolas Cage w roli Draculi.

Premiery w grudniu

Lawmen: Bass Reeves, nowa seria antologii, której producentem wykonawczym są nominowany do Oscara Taylor Sheridan i nominowany do nagrody Emmy® David Oyelowo, można oglądać wyłącznie w SkyShowtime. W rolach głównych występują Oyelowo, Lauren E. Banks, Demi Singleton, Forrest Goodluck, Barry Pepper, zdobywca honorowego Oscara® Donald Sutherland i nominowany do nagrody Emmy® Dennis Quaid. Ośmioodcinkowy sezon odkryje nieopowiedzianą historię najbardziej legendarnego stróża prawa w Old West: Bass Reeves (Oyelowo). Oryginalna seria przedstawia podróż Reevesa i jego drogę od zniewolenia do egzekwowania prawa jako pierwszego czarnego marszałka Stanów Zjednoczonych na zachód od Mississippi. Mimo że w trakcie swojej kariery aresztował ponad 3000 przestępców, ciężar odznaki był duży, a on zmagał się z moralnymi i duchowymi kosztami, jakie poniosła jego ukochana rodzina.

Transformers: Rise of the Beasts będzie także dostępne do transmisji strumieniowej przed sezonem świątecznym. Film zabiera widzów w podróż po świecie z Autobotami w latach 90. i przedstawia zupełnie nową frakcję Transformersów – Maximals – aby dołączyć do nich jako sojusznicy w trwającej bitwie o ziemię.

Na początku 2024 r. abonenci SkyShowtime otrzymają więcej epickich hitów kasowych i ekskluzywne seriale, w tym:

The Curse, oryginał SkyShowtime, to przełomowy serial, który bada, jak rzekoma klątwa zakłóca relacje młodej pary, która próbuje począć dziecko, biorąc udział w ich nowym programie o remontach domów. W serialu występują zdobywczyni Oscara® Emma Stone, Nathan Fielder i Benny Safdie. Gościnnie występują: nominowany do Oscara Barkhad Abdi, nominowany do nagrody Emmy® Corbin Bernsen i Constance Shulman. Serial pojawi się również na platformie w 2024 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: SkyShowtime