W zwiastunie „Monarch: dziedzictwo potworów” Kurt Russel walczy z Godzillą

Godzilla powraca w pierwszym zwiastunie nowego 10-odcinkowego serialu od Apple Tv+ pt. „Monarch: dziedzictwo potworów”.

Kadr z serialu „Monarch: Legacy of Monsters” od Apple Tv+
Kadr z serialu „Monarch: Legacy of Monsters” od Apple Tv+

Apple oferuje obecnie bardzo różnogatunkowy katalog filmów i seriali, a teraz wkracza w „potworny” biznes wraz z nadchodzącym serialem telewizyjnym. Firma wypuściła pierwszy zwiastun nowego serialu Monarch: dziedzictwo potworów (tyt. oryg. Monarch: Legacy of Monsters) i chociaż tytuł może nie być zbyt jasny, jest to w dużej mierze seria, w której powraca Godzilla. Serial oparty jest na Monsterverse studia Legendary i nawiązuje do najnowszych filmów studia o Godzilli.

Akcja rozgrywa się częściowo po bitwie pomiędzy Godzillą a Tytanami, która zniszczyła większość San Francisco, ale rozgrywa się na przestrzeni kilku trzech pokoleń. Ojciec i syn Kurt — Russell i Wyatt Russell — grają tę samą postać, oficera armii Lee Shawa, w różnych epokach. Shaw spotyka parę rodzeństwa, które bada powiązania swojej rodziny z tajemniczą organizacją Monarch, która tropi Godzillę, King Konga i inne gigantyczne bestie.

Zwiastun nie zdradza zbyt wiele na temat serialu poza spojrzeniem na kultowego potwora (w tym ujęcie, które przywołuje na myśl pierwsze spotkanie z tyranozaurem z Parku Jurajskiego), niektórymi aktorami w akcji i zniszczonym San Francisco.

Wygląda jednak na to, że Monarch: dziedzictwo potworów zaserwuje na sporo widowiskowych scen, które fani oglądali w kinach.Pierwsze dwa odcinki 10-odcinkowego pierwszego sezonu będzie można obejrzeć 17 listopada 2023 roku, a nowe odcinki będą pojawiać się w Apple TV+ co tydzień, aż do 12 stycznia 2024 roku.

Obejrzyj pierwszy zwiastun serialu „Monarch: dziedzictwo potworów”:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+ Press