W nju mobile teraz 19 zł na osobę w parze lub w trio!

Dodatkowe numery w ofercie nju komórkowy można kupić w modelu subskrypcyjnym za pomocą aplikacji nju mobile albo na stronie internetowej.

nju komórkowy w parze - dodatkowe numery

Nowa oferta nie dotyczy oferty nju na abonament. Można kupić kilka numerów w jednym zamówieniu lub potem dokupić dowolną ich liczbę. Można także w każdej chwili zrezygnować z wybranego numeru – wtedy rabaty zostaną zaktualizowane. Ta elastyczna opcja jest bardzo praktyczna. Każdy numer ma swoją paczkę danych: 20 GB na start i aż do 60 GB po dwóch latach.

Sprawdź też: nju mobile daje 3 mies. abonamentu za 0 zł na start

W tej promocji można mieć na jednym koncie aż 5 numerów oraz 1 nju światłowód. Atrakcyjne jest to, że otrzymujemy dodatkowy rabat za łączenie kilku numerów. To nawet 10 zł mniej za łączenie kilku numerów.

Jeśli masz co najmniej dwa numery nju komórkowy w modelu subskrypcyjnym otrzymasz zniżkę 10 zł. Obowiązuje na każdy numer, co oznacza, że kosztuje to 19 zł na osobę. Można mieć maksymalnie 5 numerów na jedno konto.

Warunkiem skorzystania ze zniżki jest złożenie zamówienia i aktywna usługa. Co ważne zniżka nie wyklucza korzystania z innych rabatów. Model subskrypcyjny to wyjątkowo wygodna forma korzystania z usług mobilnych. Nie ma papierowych umów, faktur, a płatności dokonujemy online, BLIK-iem lub podpiętą kartą, podobnie jak w przypadku innej oferty Orange Flex.

Sprawdź nasze porównanie ofert internetu mobilnego na kartę, lub korzystaj z poniższej wyszukiwarki, aby znaleźć dla siebie najlepiej dopasowaną ofertę:


➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Orange Polska