Te filmy i seriale wjadą na Disney+ we wrześniu 2023 roku

Wakacje dobiegły końca i powoli zbliża się jesień, co nie oznacza, że Disney+ zwalnia – we wrześniu na subskrybentów czekają nowe filmy i seriale.

Rozrywką dla całej rodziny będzie najnowsza aktorska wersja „Małej syrenki”, fani Marvela z pewnością ucieszą się na drugi sezon „Ja jestem Groot”, a Kardashianki wracają z nowym sezonem i kolejną porcją emocjonujących wydarzeń z życia swojej słynnej rodziny. Powracają również Timothy Olyphant w roli szeryfa federalnego w nowym serialu „Justified: Miasto Strachu” oraz znane ekipy lekarzy z „Grey’s Anatomy: Chirurdzy” oraz strażaków z „9-1-1”.

THE KARDASHIANS 4. sezon

(serial oryginalny) od 28 września 2023 roku (nowy odcinek co tydzień)

Kamery powracają z pełnym dostępem do prywatnego życia Kris, Kourtney, Kim, Khloé, Kendall i Kylie. Od drugich szans i nowych początków po nieoczekiwane błogosławieństwa – nadal są we wszystkim razem, przypominając, że rodzina jest najpiękniejszą częścią życia.

Przeczytaj też: „The Kardashians” — trzeci sezon od 25 maja w Disney+

The Kardashians (4. sezon)
The Kardashians (4. sezon)

MAŁA SYRENKA

(tyt. oryg. THE LITTLE MERMAID) (film Disney) od 6 września 2023 roku tylko w Disney+

„Mała syrenka” to wyreżyserowana przez specjalistę od musicali – Boba Marshalla – aktorska wersja kultowej animacji o historii pięknej, odważnej i żądnej przygód syrenki Ariel – najmłodszej i najbardziej niepokornej córki Trytona. Fascynacja światem ludzi ciągnie Ariel na powierzchnię wody, gdzie trafia na przystojnego księcia Eryka. Mimo wszelkich zakazów, Ariel podąża za głosem serca i zawiera pakt z podstępną morską wiedźmą Urszulą. Syrenka będzie mogła żyć na lądzie, ale cena za to dla niej i jej ojca okaże się bardzo wysoka.

Mała Syrenka
Mała Syrenka

Może Cię zainteresować także: Już są pierwsze zrekonstruowane animacje Walt Disney Animation Studios

JA JESTEM GROOT

(tyt. oryg. I AM GROOT S2) (produkcja Marvel Studios) od 6 września 2023 roku od razu wszystkie odcinki

Nie ma ochrony galaktyki przed tym psotnym maluchem! Przygotuj się więc na to, że mały Groot zajmie centralne miejsce w swojej drugiej własnej serii, dorastając i wpadając w kłopoty wśród gwiazd.

Sezon 2. „Ja jestem Groot” to zbiór pięciu oryginalnych filmów krótkometrażowych z udziałem małego Groota, ulubionego drzewka wszystkich widzów. W nowym sezonie pojawi się kilka nowych i niezwykłych postaci, a wszystkie pięć filmów będzie dostępnych dla widzów w dniu premiery.

Ja jestem Groot
Ja jestem Groot

JUSTIFIED: MIASTO STRACHU

(tyt. oryg. FX’S JUSTIFIED: CITY PRIMEVAL) (serial oryginalny) od 6 września 2023 roku od razu wszystkie odcinki

JUSTIFIED: MIASTO STRACHU Raylan Givens, który opuścił Kentucky 15 lat temu, mieszka teraz w Miami i jest chodzącym anachronizmem, balansującym między byciem szeryfem federalnym i ojcem 15-letniej córki. Przypadkowe spotkanie na odludnej florydzkiej autostradzie sprawia, że jedzie do Detroit. Spotyka tam Clementa Mansella, znanego jako Dzikus z Oklahomy – brutalnego i socjopatycznego desperata, który już raz wymknął się spod kontroli władz Detroit i zamierza zrobić to ponownie. Adwokat Mansella, Carolyn Wilder, ma zamiar reprezentować swojego klienta, nawet jeśli będzie to wymagało prowadzenia własnej gry między policją a przestępcą.

Justified: Miasto strachu
Justified: Miasto strachu

NIE OCALI CIĘ NIKT

(tyt. oryg. NO ONE WILL SAVE YOU) (film 20th Cebtury) od 22 września 2023 roku tylko w Disney+

„Nie ocali cię nikt” studia 20th Century Studios to trzymający w napięciu psychologiczny thriller sci-fi, którego bohaterką jest Brynn Adams, utalentowana młoda kobieta wykluczona przez mieszkańców swojego miasteczka. Samotna, ale pełna nadziei, znajduje pocieszenie w czterech ścianach domu, w którym dorastała. Pewnej nocy budzą ją dziwne hałasy, których źródłem są z całą pewnością pozaziemscy intruzi. Brynn walczy z obcymi bytami grożącymi jej przyszłości i zmuszającymi ją do zmierzenia się z przeszłością.

BERTIE GREGORY: DZIKA PRZYRODA Z BLISKA

(tyt. oryg. ANIMALS UP CLOSE WITH BERTIE GREGORY) (serial oryginalny Disney+) od 13 września 2023 roku od razu wszystkie odcinki

Bertie Gregory podróżuje po świecie, aby pokazać, jak jeszcze nikt dotąd, codzienne życie niezwykłych zwierząt. Uzbrojony w najnowocześniejszą technologię, on i jego zespół odważnie stawiają czoła ekstremalnym warunkom, aby ujawnić wyzwania, z jakimi borykają się zwierzęta.

Seria pokazuje wszystkie trudności, z którymi musi zmierzyć się on i jego zespół, dostosowując się do nieprzewidywalnej dzikiej przyrody w odległych zakątkach świata, w których filmowanie rzadko przebiega zgodnie z planem.

Bertie Gregory: Dzika przyroda z bliska
Bertie Gregory: Dzika przyroda z bliska

Przeczytaj też: „Animals Up Close With Bertie Gregory” już we wrześniu w Disney+

TA DRUGA DZIEWCZYNA

(tyt. oryg. THE OTHER BLACK GIRL) (serial oryginalny) od 13 września 2023 roku tylko w Disney+ od razu wszystkie odcinki

Nella, pracująca jako sekretarz redakcji, ma dosyć tego, że jest jedyną czarną dziewczyną w swojej firmie, więc cieszy się, kiedy zatrudniona zostaje Hazel. Gdy jednak Hazel daje się lepiej poznać, Nella traci entuzjazm i odkrywa, że w firmie dzieje się coś niedobrego.

Ciekawostki

  • Ulubieni lekarze i strażacy wracają! Zespół Grey Slone jest gotowy, aby zawitać z 19. sezonem „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”. Najnowszy sezon ukochanego serialu od 6 września na platformie Disney+! Tego samego dnia z 6. sezonem powrócą również strażacy z „9-1-1”.
  • Nowe odcinki: Nie zapomnij, że co tydzień Disney+ dostarcza porcję nowych odcinków ulubionyh produkcji. Od „Zbrodni po sąsiedzku” przez „Bleach: Thousand Year Blood War” po „Ahsokę” i wiele innych!
  • Jeśli podobał ci się „Predator: Prey”, obejrzyj „Nie ocali cię nikt”: Kaitlyn Dever występuje we wciągającym thrillerze psychologicznym 20th Century Studios, przedstawiającym młodą Brynn Adams, która znajduje ukojenie w ścianach domu, w którym dorastała – do czasu, gdy pewnej nocy budzą ją dziwne odgłosy zdecydowanie nieziemskich intruzów.

Co jeszcze we wrześniu w Disney+?

  • LANG LANG I DISNEY (tyt. oryg. LANG LANG PLAYS DISNEY) od 15 września 2023 roku
  • NAIWNIAK – SEZON 2 (tyt. oryg. THIS FOOL S2) od 27 września 2023 roku
  • ZAUROCZENIE (tyt. oryg. IRRESISTABLE) od 20 września 2023 roku
  • U NAS W FILADELFII – SEZON 16 (tyt. oryg. FX’s IT”S ALWAYS SUNNY IN PHILADELPHIA  S16) od 20 września 2023 roku

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+ Polska