Pokéween — nowe atrakcje na Halloween dla fanów Pokémonów!

Sezon halloweenowy Pokémon przekształca się w Pokéween, zaczynając od dzisiejszej premiery zestawu Pokémon Trading Card Game: Trick or Trade BOOster.

Sezon halloweenowy Pokémon przekształca się w Pokéween — zestaw Pokémon Trading Card Game: Trick or Trade BOOster
Pokéween — zestaw Pokémon Trading Card Game: Trick or Trade BOOster

Firma Pokémon Company International zaprasza Trenerów do świętowania Pokéween w sezonie duchów wraz z premierą tegorocznego zestawu Pokémon Trading Card Game (TCG): Trick or Trade BOOster, dostępnego już u uczestniczących w programie sprzedawców detalicznych. Zestaw Trick or Trade BOOster zawiera asortyment mini zestawów rozszerzonych, które zapewniają dzieciom i rodzicom fajną alternatywę dla słodyczy dla miłośników cukierków albo psikusów.

Może Cię zainteresować również: Pokémon Sleep gra do śledzenia snu już jest!

Każdy zestaw BOOster Trick or Trade zawiera trzy karty z Pokémon TCG – ozdobione pieczątką Pikachu z dynią – oraz nowy asortyment na rok 2023, w tym ulubione przez fanów Pokémony Pikachu i Mimikyu.

Najlepiej sprzedająca się gra karciana Pokémon Trading Card Game w dalszym ciągu jest jedną z najczęściej poszukiwanych pozycji wśród dzieci i rodzin. Po sukcesie zestawu BOOster Trick or Trade w 2022 r. w USA, miłośnicy „cukierków albo psikusów” mogą nie tylko z niecierpliwością czekać na ponowne zdobycie Pokémon TCG podczas tegorocznych halloweenowych zakupów, ale mogą też świętować Pokéween na różne sposoby, ponieważ nasza marka w dalszym ciągu skupia całą swoją uwagę na sezonie duchów.

— powiedział Barry Sams, wiceprezes ds. gier karcianych Pokémon Trading w firmie Pokémon Company International

Aby uzyskać więcej informacji i być na bieżąco, Trenerzy mogą odwiedzić stronę Pokemon.com/Pokeween, która zostanie zaktualizowana do Pokéween 2023 na początku października.

Fani mogą również dołączyć do świętowania, używając hashtagu #Pokeween online.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Niantic Polska