„Bertie Gregory odkrywa świat” to ekscytująca przygoda z przyrodą!

W programie przyrodniczo-podróżniczym „Bertie Gregory odkrywa świat” towarzyszymy młodemu podróżnikowi w jego niezwykłych wyprawach śladem wyjątkowych dzikich zwierząt.

„Bertie Gregory odkrywa świat” (Disney+, National Geographic)
„Bertie Gregory odkrywa świat” (Disney+, National Geographic)

Program przyrodniczo-podróżniczy pod tytułem Bertie Gregory odkrywa świat (tyt. oryg. Epic Adventures with Bertie Gregory) młody podróżnik National Geographic Bertie Gregory wraz ze swoim zespołem mierzy się z wieloma trudnościami, ale dzięki świetnemu sprzętowi, wiedzy praktycznej i wytrwałości udaje mu się zbliżyć wyjątkowo blisko do poszukiwanych i zagrożonych gatunków.

Zobacz też: „Nasza planeta 2” już 14 czerwca na Netfliksie

Twarz nowego pokolenia ambitnych poszukiwaczy przygód i twórców filmów przyrodniczych, 30-letni odkrywca National Geographic – Bertie Gregory, zabiera widzów w epickie i emocjonujące podróże, które prowadzą do najbardziej spektakularnych i tajemniczych zakątków naszego dzikiego świata.

Wyposażony w najnowocześniejszą technologię filmową, oryginalny serial Disney+ z National Geographic Bertie Gregory odkrywa świat przełamuje schematy tradycyjnego programu historii naturalnej, opowiadając niezwykłe, prawdziwe historie o zwierzętach i zabierając widzów ze sobą na plan akcji.

Charyzmatyczny zdobywca nagrody BAFTA, autor zdjęć filmowych, całymi tygodniami śledzi życie zwierząt, aby uchwycić niezliczone historie kultowych stworzeń żyjących w najtrudniejszych warunkach na naszej planecie.

W tym sezonie możemy obejrzeć, jak Bertie przemierza lodowe światy Antarktydy w poszukiwaniu największego zgromadzenia wielorybów, jakie kiedykolwiek sfilmowano, i staje twarzą w twarz z wyspecjalizowanymi lwami polującymi na bizony w Zambii.

W tej wieloczęściowej serii przygodowej zabierze widzów w ambitną odyseję na całym świecie, ukazując świat przyrody w czasach, gdy stoi on przed największymi wyzwaniami.

Obejrzyj oficjalny zwiastun programu:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+