W „Bugsnax” wypróbujesz teraz jedną z przygód na wyspie!

Aktualizacja gry mobilnej „Bugsnax” umożliwia teraz darmowe wypróbowanie przygody na wyspie, a pełną wersję można kupić za pomocą płatności w aplikacji.

Gra mobilna „Bugsnax”

Popularna gra premium Bugsnax została po raz pierwszy wydana w 2020 roku na PS4, PS5, macOS i Windows. Gra przygodowa amerykańskiego studia deweloperskiego Young Horses trafiła również na Steama, Nintendo Switch, Xbox One i Xbox Series X/S w kwietniu 2022 roku. Wersja na urządzenia z systemami iOS i iPadOS została wydana w App Storze w lipcu tego roku.

Zobacz też: Gra mobilna „Peridot” jest już dostępna do pobrania

Do tej pory Bugsnax można było tam pobrać jako tytuł premium w cenie 49,99 zł na iPhone’y, iPady, a także na Apple TV. Przygoda wymaga co najmniej systemu iOS/iPadOS/tvOS 13.0 lub nowszego i około 2,1 GB wolnego miejsca. Istnieje również obsługa zgodnych kontrolerów gier i polska wersja językowa.

Teraz zespół programistów Young Horses postanowił oferować Bugsnax za darmo, aby dać zainteresowanym graczom możliwość wypróbowania gry przed jej zakupem. Gra nie jest przeładowana zakupami w aplikacji: obecna aktualizacja do wersji 2.0.69490 dodaje tylko jeden zakup w aplikacji, który zapewnia dostęp do pełnej wersję gry przygodowej za 49,99 zł.

Ale o co dokładnie chodzi w Bugsnaxie?

Złap tajemnicze żywe przekąski i nakarm nimi przyjaciół w tej dziwacznej przygodzie na wyspie! Bugsnax zabiera cię w podróż na Wyspę Snakooth, siedlisko legendarnych pół-robali, pół-przekąsek: Bugsnaxów. Przybywasz tam na zaproszenie nieustraszonej odkrywczyni Elizabert Megafig. Niestety zaginęła, jej obozowisko jest w rozsypce, a zwolennicy rozeszli się po wyspie… i są głodni!

Odkryj tajemnice Wyspy Snaktooth. Co się stało z Lizbert? Czym są Bugsnaxy i skąd się wzięły? A przede wszystkim: dlaczego są TAK SMACZNE?

Tak brzmi opis gry w sklepie App Store. Wersja Bugsnax na iOS-a oferuje obsługę kontrolera, pełne sterowanie dotykowe dzięki nowemu schematowi sterowania, wiele opcji graficznych i DLC dołączone od samego początku. J

Jeśli chcesz zagrać w stale pozytywnie ocenianą grę na innych platformach, możesz znaleźć wersję na Nintendo Switch w Nintendo eShop, a także wersję na macOS i Windowsa na Steamie.

Obejrzyj zwiastun gry Bugsnax:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Appgefahren