Powerbank-etui do Apple Watcha od Mark&Draw

Powerbank Mark_B_CASE od Mark&Draw to dodatkowa porcja energii i etui ochronne w jednym dla Apple Watcha.

Mark_B_CASE od Mark&Draw - power bank i etui

W świecie zdominowanym przez smartwatche niewiele jest urządzeń takich jak Apple Watch. Ten genialny zegarek podbił serca milionów dzięki połączeniu stylu, funkcjonalności i wygody. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na spotkanie biznesowe, czy wyruszasz na przygodę w dziczy, zegarek Apple’a idealnie pasuje do Twojego stroju i stylu życia.

Jednak, jak każde arcydzieło, Apple Watch – w swojej ósmej edycji – ma swoje ograniczenia; przede wszystkim żywotność baterii. Ale bez obaw, pojawiło się przełomowe rozwiązanie. Mark_B_CASE od Mark&Draw Design to innowacyjny powerbank do zegarka Apple Watch — który można nosić na nadgarstku — został zaprojektowany, aby wydłużyć żywotność zegarka Apple Watch i na nowo zdefiniować sposób noszenia.

Wraz z premierą Apple Watch Series 8 pojawiła się obietnica „baterii na cały dzień”. Był to znaczący krok naprzód w rozwiązywaniu problemów związanych z żywotnością baterii. Ta najnowsza iteracja oferuje godne pochwały 18 godzin użytkowania między ładowaniami. Jednak dla tych, którzy pragną jeszcze większej wytrzymałości, Apple Watch Ultra podnosi stawkę dzięki imponującej 36-godzinnej żywotności na jednym ładowaniu. Pomimo poprawy rzeczywistość pozostaje taka, że większość użytkowników ładuje swoje zegarki częściej niż raz dziennie.

Ponieważ Apple Watch to nie tylko stylowa część garderoby, ale narzędzie do długoterminowego śledzenia, monitorowania kondycji i mierzenia produktywności snu, a jego potrzeba ciągłego gromadzenia i przechowywania informacji pozostaje niezbędna. W tym miejscu wkracza etui z powerbankiem Mark_B_CASE, zapewniając nieprzerwaną łączność nawet podczas dłuższych okresów aktywności lub snu.

Mark_B_CASE od Mark&Draw - power bank i etui

Mark_B_CASE został zaprojektowany, aby Twój Apple Watch był dłużej zasilany i działał na twoim nadgarstku. Jest wyposażony w baterię 450 mAh, która wydłuża żywotność zegarka Apple Watch nawet trzykrotnie w stosunku do normalnego czasu działania. Ta opatentowana obudowa Apple Watch Powerbank to coś więcej niż tylko dodatkowa bateria, to arcydzieło, które bezproblemowo integruje się z zegarkiem Apple Watch jako etui.

Mark_B_CASE od Mark&Draw - power bank i etui
Budowa powerbanku

Wykonana z precyzją silikonowa obudowa nie tylko bezbłędnie pasuje do języka projektowania Apple’a, ale także zapewnia solidną ochronę. Jego dopasowująca się konstrukcja obejmuje zarówno akumulator, jak i obudowę zegarka Apple Watch, zapewniając bezpieczne i stylowe dopasowanie. Możesz bez wysiłku podłączyć Mark_B_CASE, gdy bateria zegarka jest na skraju wyczerpania, i patrzeć, jak urządzenie ładuje się, aby być gotowym do działania.

Szersza, bardziej charakterystyczna obudowa z powerbankiem Mark_B_CASE wyróżnia go z tłumu, ale nadmiarowość na nadgarstku zawsze będzie punktem spornym dla wielu minimalistycznych użytkowników.

Mark_B_CASE od Mark&Draw - power bank i etui - kolory
Mark_B_CASE od Mark&Draw – power bank i etui – kolory

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Mark&Draw | Yanko Design