W Kantorze Walutowym Alior Banku kupisz waluty kodem BLIK

Alior Bank wprowadził w swoim Kantorze Walutowym możliwość kupna waluty za pomocą metody szybkiej płatności BLIK.

BLIK w Kantorze Walutowym Alior Banku

Dzięki temu rozwiązaniu, zamiast tradycyjnie przelewać pieniądze na rachunek Kantoru Walutowego lub doładowywać go kartą płatniczą, klienci mogą dokonywać płatności za zakup waluty przy pomocy kodu BLIK (sprzedaż w PLN). Do tej pory kupno walut w aplikacji Kantor Walutowy wymagała wykonania tradycyjnego przelewu na rachunek Kantoru Walutowego lub doładowania go kartą kredytową lub debetową.

Przeczytaj też: W ciągu 2 lat BLIK wyedukował 119 tys. dzieci z cyberbezpieczeństwa!

Aby skorzystać z tej opcji podczas zakupu waluty w Kantorze Walutowym w polu Płacę z należy wybrać opcję BLIK – płatność z rachunku Twojego banku. Następnie należy wprowadzić wygenerowany w aplikacji banku kod BLIK i potwierdzić operację, a środki z zakupu waluty w ciągu kilku sekund znajdą się na rachunku walutowym Klienta w Kantorze Walutowym.

Usługa jest dostępna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych, a co najważniejsze, jest całkowicie bezpłatna.

Szczegóły dotyczące usługi Wymiany walut BLIK dla klientów indywidualnych dostępne są w regulaminie korzystania z usługi „Wymiana walut BLIK” w Kantorze Walutowym Alior Banku SA a dla klientów biznesowych w regulaminie Kantoru Walutowego dla przedsiębiorców i Innych podmiotów.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Alior Bank