Kuweta Cybertruck od Tesli – to nie żart…

Wygląda na to, że koty szybciej otrzymają swojego Cybertrucka Tesli zanim zostanie wyprodukowany prawdziwy model samochodu.

Tekturowa kuweta dla kotów Cybertruck by Tesla Life
Tekturowa kuweta dla kotów Cybertruck by Tesla Life

Firma Tesla – tak ta od Melona Muska, znana z samochodów elektrycznych – przygotowała niespodziankę dla kotów, przedstawiając własną kuwetę Cybertruck by Tesla Life, wykonaną z tektury dla futrzastych zwierząt. Wszystko to dzieje się jeszcze przed oficjalną premierą prawdziwych modeli samochodu Cybertruck. Pierwszy prawdziwy model Tesli Cybertruck został już zaprezentowany i wyprodukowany w firmie Giga Texas, cztery lata po pierwszym ogłoszeniu go publicznie i po dwóch latach opóźnienia. Teraz ten geometrycznie ukształtowany pojazd otrzymuje własną miniwersję dla mruczących milusińskich.

Zobacz też: Cyberphone – smartfon inspirowany iPhone’em i Cybertruckiem

Kuweta Tesla Cybertruck dla kotów została zaprojektowana w taki sposób, aby odzwierciedlała kontury rzeczywistego pojazdu. Tektura tworzy coś w rodzaju legowiska lub kuwety. Boki kuwety również odchylają się do góry, umożliwiając ich przechylanie.

Na pierwszy rzut oka środkowa część wygląda jak dywan, na którym leżą koty, ale składa się z grubej tektury falistej ułożonej poziomo razem i zintegrowanej z pudełkiem. Jeśli koty chcą zrobić sobie przerwę, wydaje się, że mogą to zrobić we własnej kuwecie Tesla Cybertruck.

Tesla China, oddział odpowiedzialny za kuwetę dla kota Cybertruck, twierdzi, że jest to produkt DIY (Do It Yourself – zrób to sam). Zostanie wysłany do właścicieli futrzastych zwierzaków jako gigantyczny karton, którzy muszą go złożyć i dopasować. Instrukcje mają zostać dołączone do produktu, ale wydaje się, że nie będzie to skomplikowane zadanie. Tesla China twierdzi również, że Cybertruck jest wykonany z pogrubionej i odpornej na wilgoć tektury falistej, aby mieć pewność, że wytrzyma nieco dłużej.

Firma wyceniła to cudeńko na 89 juanów (około 12 USD) za sztukę. Produkt ma wytrzymać obciążenie do 15 kilogramów. Wygląda na to, że może to być jeden z chwytów reklamowych, który ma na celu podpromowanie prawdziwego modelu Cybertrucka. Fani Tesli już nie mogą doczekać się jego masowej produkcji, więc taka kuweta może ich tylko lekko zdenerwować.

Kuweta Cybertruck by Tesla Life - wygląd
Kuweta Cybertruck by Tesla Life

Podczas gdy klienci czekają, aż prawdziwy model Cybertrucka pojawi się na rynku – jeśli te geometryczne pojazdy kiedykolwiek wyjadą na drogi – miłośnicy Tesli z kotami mogą na razie zadowolić się kartonową kuwetą.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Tesla (China) | designboom