60 zł na pierwsze 3 zamówienia w UberEats od T-Mobile

Klienci T-Mobile, którzy chcą skorzystać z UberEats mogą otrzymać łącznie 60 zł zniżki na trzy pierwsze zamówienia w ramach Uber Eats.

60 zł zniżki od T-Mobile na pierwsze zamówienia w UberEats

Kolacja we dwoje, przekąska do filmu lub meczu, a może obiad z kolegami w pracy – niezależnie od tego, z jakiej okazji zamawiamy jedzenie, nasi klienci mogą to teraz zrobić taniej. W ramach akcji „Bonusy od serca” dla nowych użytkowników Uber Eats, T-Mobile ma kod promocyjny uprawniający do uzyskania łącznie 60 zł zniżki na pierwsze zamówienia – po 20 zł na każde z trzech pierwszych zamówień o minimalnej wartości 45 zł.

Zobacz też: W T-Mobile podpiszesz umowę i zarejestrujesz SIM z mObywatelem

Aby skorzystać z promocji, należy do 30 sierpnia 2023 roku pobrać i wykorzystać kod dostępny w aplikacji „Mój T-Mobile”. Unikalny kod rabatowy uprawnia do obniżenia o 20 zł ceny za każde z trzech pierwszych zamówień o minimalnej wartości 45 zł, złożone przez aplikację Uber Eats lub przez stronę ubereats.com.

Zamówienia objęte promocją muszą być złożone do 30 sierpnia 2023 roku włącznie. Kod należy wpisać w aplikacji lub w zakładce „promocje” na stronie internetowej. Z oferty mogą skorzystać jedynie użytkownicy, którzy do tej pory nie złożyli jeszcze żadnego zamówienia. Opłata za dostawę oraz inne opłaty nie wliczają się do minimalnej wartości zamówienia.

Promocja jest dostępna dla klientów abonamentowych T-Mobile (T, T DATA) – w tym posiadaczy internetu domowego, internetu domowego z anteną zewnętrzną oraz internetu światłowodowego. Dotyczy ona również osób korzystających z ofert na kartę (GO!) i Mix (Frii Mix). Z prezentu mogą skorzystać ponadto klienci Magenta Biznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma i Data Jump ze zgodą na „Partnerzy Marketing”.

Więcej informacji na temat akcji „Bonusy od serca”, a także regulaminy każdej z promocji dostępne są na stronie operatora oraz w aplikacji „Mój T-Mobile”.

Akcja potrwa do 30 sierpnia 2023 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile Polska