Grupa Polsat Plus przejmuje serwis naEKRANIE i kanały 4FUN 

Grupa Polsat Plus została większościowym udziałowcem spółek do których należą serwis naEKRANIE.pl oraz kanały telewizyjne 4FUN.TV, 4FUN KIDS i 4FUN DANCE.

Grupa Polsat Plus przejmuje serwis naEKRANIE.pl i kanały 4FUN

Spółki zawarły jednocześnie wieloletnią umowę inwestycyjną na mocy której wspólnie będą rozwijać dotychczasowe biznesy 4FUN i naEKRANIE.pl. Na czele obu spółek w randze Prezesa Zarządu pozostaje Mateusz Górecki.

Zobacz też: Dekodery polsat box 4K i lite z nową aktualizacją [marzec 2023]

naEKRANIE.pl to serwis internetowy o tematyce popkulturowej piszący  o filmach, serialach, książkach, komiksach i grach, a także o technologiach. Co miesiąc przyciąga na swoje łamy minimum 2 mln czytelników i generujących ponad 20 mln odsłon.

4FUN.TV jest obecny na rynku telewizyjnym od 14 lutego 2004 roku, za rok świętować będzie zatem 20lecie nadawania. To muzyczny kanał telewizyjny nadający muzykę rozrywkową, od lat charakteryzujący się poza emisją teledysków także bardzo mocną interakcją z widzami.

4FUN DANCE jest obecny na rynku telewizyjnym od 27 września 2011 roku (startował pod nazwą TV DISCO). To  kanał z polską muzyką taneczną – disco polo i dance.

4FUN KIDS to najmłodsze dziecko w rodzinie 4FUN –  muzyczno-edukacyjny i  interaktywny kanał dla dzieci. Swoją premierę miał 1 września 2020 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Grupa Polsat Plus