Od 24 lipca nowe ceny pakietów i oferty długoterminowej CANAL+ online!

To już ostatnia szansa, żeby wykupić dostęp do serwisu CANAL+ online w niższej cenie przed planowaną podwyżką.

CANAL+ online za 49 zł tylko do 24 lipca 2023 r.

Jeśli nie skorzystaliście jeszcze z oferty CANAL+ online w obniżonych cenach, to macie na to ostatnią szansę. Od 24 lipca 2023 roku zmieni się oferta serwisu, a ceny wybranych pakietów ze sportem oraz najlepszymi serialami i filmami zostaną zaktualizowane. Obecną cenę będzie można jednak zachować – wystarczy aktywować pakiet przed aktualizacją cen i kontynuować miesięczną płatność.

Zobacz też: Nowy sposób logowania do Strefy CANAL+

CANAL+ online to serwis streamingowy, w którym można oglądać filmy i seriale na życzenie – bez zobowiązań i abonamentu. Serwis ofertuje również dostęp do najlepszych sportowych transmisji online: meczów piłki nożnej, tenisa, NBA i żużla na żywo.

W każdej chwili można również skorzystać z usługi CANAL+ live, czyli dostępu do tradycyjnych kanałów telewizyjnych, w tym w jakości 4K. Z serwisu można korzystać na wielu urządzeniach, odtwarzać treści w dwóch streamach jednocześnie i dzielić konto z rodziną.

Lipcowa podwyżka cen za dostęp do CANAL+ online

W poniedziałek 24 lipca 2023 roku zmieni się cena za pakiet CANAL+ z obecnych 49 zł miesięcznie na 54 zł miesięcznie.

Pakiet gwarantuje dostęp do tysięcy godzin seriali i filmów na życzenie – m.in. najlepszych oryginalnych produkcji CANAL+, takich jak Sortownia, Emigracja XD, The Office PL, Kruk. Czorny woron nie śpi, Klangor, Belfer (trzeci sezon już po wakacjach), Król czy Żmijowisko.

Pakiet CANAL+ to również solidnadawka sportowych transmisji na najwyższym poziomie – wszystkich PKO BP Ekstraklasy oraz wybranych meczów Premier League, LaLiga Santander, Ligue 1, PGE Ekstraligi i NBA. Paczka CANAL+ pozwoli również śledzić sukcesy Igi Świątek w ramach cyklu turniejów WTA, do których CANAL+ posiada wyłączne prawa.

CANAL+ online w ramach jednego serwisu agreguje treści od zewnętrznych partnerów, dlatego ofertę sportową można rozszerzyć o pakiet Eleven Sports & Polsat Sports Premium za 20 zł miesięcznie i zyskać dostęp do meczów Ligi Mistrzów UEFA (na kanałach Polsat Sports Premium), włoskiej Serie A czy szerszej oferty meczów LaLiga Santander, Ligue 1 Uber Eats czy PGE Ekstraligi (na kanałach Eleven Sports).

CANAL+ oferuje również dostęp do pakietu CANAL+ Seriale i Filmy, czyli wszystkiego co oferuje pakiet CANAL+ z wyłączaniem sportu. Cena paczki nie zmieni się i będzie nadal oferowana za 29 zł/mies.

Zmiany w ofertach długoterminowych – obniżka dla fanów sportu

Z pakietu CANAL+ można również skorzystać w ofertach długoterminowych, czyli płacąc z góry za kilka miesięcy korzystania z serwisu w cenie korzystniejszej niż przy płatności w miesięcznej subskrypcji. Obecnie oferty długoterminowe są dostępne w opcjach na 6 miesięcy. Po 24 lipca br. zostaną zastąpione ofertami na 12 miesięcy.

CANAL+ online Sport - cena 2023 r.

Ceny za pakiety będą kształtować się następująco:

  • Pakiet CANAL+ Seriale i Filmy: 19 zł miesięcznie. W ofercie subskrypcyjnej (płatnej co miesiąc) cena pakietu to 29 zł miesięcznie. 
  • ​Pakiet CANAL+ z ofertą Eleven Sports i Polsat Sport Premium: 54 zł miesięcznie (obniżka o 5 zł/mies. w porównaniu do oferty na 6 miesięcy). W ofercie subskrypcyjnej (płatnej co miesiąc) cena pakietu to 69 zł miesięcznie (a po 24 lipca 74 zł mies.).

Obecni subskrybenci i nowi klienci mogą w prosty sposób zachować obecną ceną

Wszyscy klienci, którzy już teraz korzystają z oferty CANAL+ online lub przed 24 lipca aktywują dowolny pakiet, zachowają obecne ceny w przyszłości. Warunkiem jest utrzymanie ciągłości miesięcznej subskrypcji. Wyłączenie danego pakietu i jego ponowna aktywacja po 24 lipca będzie skutkowała zakupem w nowej, wyższej cenie.

Podane powyżej ceny uwzględniają rabat 5 zł/mies. za zgody marketingowe.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Canal+ Polska