Teraz łatwo sprawdzisz, jaki utwór usłyszałeś w Radiu 357!

Patroni Radia 357 mogą teraz łatwo sprawdzić, jaki utwór usłyszeli w wyemitowanej audycji – nowa funkcja jest już dostępna po zalogowaniu.

Playlista wyemitowanych utworów na antenie Radia 357
Playlista wyemitowanych utworów na antenie Radia 357

Od teraz dostęp do listy utworów prezentowanych w audycjach Radia 357 można teraz znaleźć w specjalnej zakładce Twoje 357Playlista na stronie internetowej radia (bezpośredni link do Playlisty). Można tam podejrzeć kompletny spis utworów z możliwością szybkiego skopiowania – tak, by łatwo było go dodać do własnej playlisty.

Zobacz też: Radio 357 ma już ponad 50 tysięcy patronów!

Lista podzielona jest na audycje, a podgląd dostępny jest także dla archiwalnych audycji z ostatniego roku, ze wszystkich 24 godzin każdej doby.

Pełny podgląd playlisty dostępny jest wyłącznie dla aktywnych zalogowanych patronów Radia 357. Dla wszystkich słuchaczy przewidziano możliwość przejrzenia pierwszych kilku utworów z każdego dnia. Co ważne, po najechaniu kursorem na każdą piosenkę, po prawej stronie pojawia się możliwość skopiowania do schowka tytułu i wykonawcy. Dzięki niej możesz dodać utwór do własnej playlisty – i to niezależnie od miejsca, w którym ją prowadzisz.

Utwory pojawiają się na playliście bezpośrednio po emisji na antenie. W przypadku bieżącej audycji podgląd możliwy jest od najnowszego, z kolei w archiwum znajdziesz utwory w kolejności chronologicznej.

Jak zostać patronem Radia 357?

  1. Przejdź do serwisu Patronite korzystając z mojego linku polecającego lub wejdź na stronę wspieram.radio357.pl.
  2. Zarejestruj się lub zaloguj.
  3. Wyszukaj Radio 357 w serwisie Patronite.
  4. Wybierz dowolny próg wsparcia.
  5. Zostań patronem.

I już :) 

Jak i gdzie słuchać Radia 357?

Radia można słuchać we wszystkich popularnych agregatorach z internetowymi stacjami radiowymi, na stronie WWW radia czy przez aplikacje mobilną Radio 357, która pobierzecie bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Radio 357