TikTok oficjalnym partnerem kontentowym Tomorrowland 2023

TikTok zabiera swoją społeczność w podróż na jeden z największych i najbardziej znanych festiwali muzycznych na świecie!

TikTok oficjalnym partnerem kontentowym festiwalu Tomorrowland 2023

Podczas trwania Tomorrowlandu fani muzyki będą mogli obejrzeć na TikToku ponad 20 transmisji LIVE z koncertów gwiazd, które wystąpią na scenie głównej i zobaczyć wyjątkowe relacje artystów i twórców zza kulis wydarzenia. Co jeszcze przygotowano dla fanów muzyki elektronicznej w aplikacji? TikTok i Tomorrowland łączą siły i zapraszają społeczność aplikacji do świata muzyki, jedności i magii na jeden z najbardziej legendarnych festiwali muzycznych, który rozpocznie się już 21 lipca 2023 roku. 

Festiwalowe wrażenia na wyciągnięcie ręki

TikTok jako partner wydarzenia przybliży fanów muzyki do ich ulubionych gwiazd i pozwoli im poczuć atmosferę święta muzyki elektronicznej. Podczas trwania festiwalu TikTok udostępni 24 transmisje na żywo z udziałem światowej sławy artystów, DJ-ów i producentów, takich jak Steve AokiDimitri Vegas & Like MikeAmber BroosLost FrequenciesTimmy TrumpetAfrojack & Armin Van Buuren i innych, którzy wystąpią na scenie głównej Tomorrowlandu.

Zobacz też: Gdzie TikTok jest najpopularniejszy wśród dorosłych?

Jesteśmy podekscytowani, że tego lata będziemy mogli podzielić się z fanami naprawdę niesamowitymi treściami. TikTok otworzył dla nas drzwi do nowego świata. Nie widzieliśmy takiego głodu nowych treści od czasów naszych pierwszych aftermovies z Tomorrowlandu. Filmy z podsumowaniem festiwalu docierały do wszystkich zakątków świata zanim tradycyjne media społecznościowe zaczęły ograniczać zasięg twórców. Nie możemy się doczekać, aby pokazać całemu nowemu pokoleniu, o co chodzi w festiwalu Tomorrowland.

— mówią Dimitri Vegas & Like Mike, których usłyszymy na scenie głównej festiwalu

W aplikacji pojawią się również playlisty, centrum wyszukiwania i aktywacje, dzięki którym społeczność będzie mogła wczuć się w festiwalowy klimat. Specjalny hasztag #Tomorrowland i oficjalny profil Tomorrowland na TikToku to miejsca, w których fani będą mogli znaleźć treści, artystów, muzykę i transmisje LIVE z dwóch festiwalowych weekendów. 

Globalny fenomen

Tomorrowland słynie z niezwykłej i oryginalnej scenografii, wysokiej jakości produkcji i oprawy inspirowanej science fiction i fantasy. Odbywający się każdego lata w Belgii festiwal, w którym w tym roku weźmie udział ponad 400 000 fanów, gości różnorodne gatunki muzyki elektronicznej, w tym house, techno, trance i drum and bass.

Podczas tegorocznej, 17. edycji Tomorrowlandu na 16 scenach wystąpi ponad 750 artystów, których będzie można oglądać przez dwa weekendy od 21 do 23 lipca oraz od 28 do 30 lipca. Festiwal Tomorrowland jest niezwykle popularny wśród społeczności TikToka, filmy z hashtagiem #Tomorrowland zdobyły już ponad 2,8 miliarda wyświetleń, a twórcy i artyści oznaczają w ten sposób swoje ulubione treści związane z wydarzeniem. 

#ElectronicMusic na TikToku

#ElectronicMusic z 6,9 miliardami wyświetleń to główne miejsce dla fanów muzyki na TikToku, w którym mogą odkrywać kulturę, artystów, muzykę elektroniczną i taneczną. W raporcie IMS Business Report 2023 opublikowanym w kwietniu uznano, że TikTok to centralne miejsce zaangażowania fanów i kluczowy czynnik przyczyniający się do rozwoju kultury muzyki tanecznej, która może pochwalić się obecnie większą liczbą twórców niż kiedykolwiek wcześniej.

W ciągu ostatnich kilku lat, TikTok miał swój udział w zwróceniu uwagi społeczności na światowej sławy artystów i DJ-ów, w tym Calvina Harrisa, Shygirl, BICEP, Fred again…, Annie Mac, Nia Archives i Venbee. 

TikTok wspiera rozwój kultury i co roku nawiązuje współprace z kultowymi wydarzeniami kulturalnymi takimi jak Amsterdam Dance Festival, Untold Festival w Rumunii, Festiwal Sziget w Budapeszcie czy polski OFF Festiwal. 

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: TikTok