Meta Verified dostępne w Polsce!

Od dzisiaj Meta rozpoczyna wdrażanie w Polsce Meta Verified, aby ułatwić użytkownikom budowanie społeczności na platformach.

Meta Verified

Pakiet subskrypcji na Instagramie i Facebooku daje twórcom szerszy dostęp do weryfikacji i wsparcia technicznego w języku angielskim i polskim. Dostępność Meta Verified w Polsce jest częścią globalnej ekspansji produktu ogłoszonej przez Marka Zuckerberga. Od kilku miesięcy Meta testowała swój najnowszy produkt na wybranych rynkach, gdzie otrzymała wiele pozytywnych opinii od twórców.

Subskrypcja Meta Verified obejmuje:

  • plakietkę potwierdzającą, że użytkownik jest faktycznie osobą, za którą się podaje, oraz że konto zostało uwierzytelnione za pomocą dokumentu tożsamości;
  • większą ochronę przed podszywaniem się dzięki monitorowaniu kont mogących atakować profile osób, które stają się popularne i zyskują obserwujących;
  • możliwość kontaktu z zespołem wsparcia technicznego w przypadku problemów z kontem;
  • specjalne funkcje umożliwiające wyrażanie siebie w wyjątkowy sposób.

Zobacz też: Twitter Blue także w Polsce, ale panie Musk nie za taką kasę!

Meta Verified jest dostępne do kupienia na platformach Instagram i Facebook w przeglądarce za 65 złotych oraz za 80 złotych na iOS i Android. Możliwość zakupu dla polskich użytkowników będzie stopniowo wdrażana w nadchodzących tygodniach.

Na przestrzeni kolejnych miesięcy Meta będzie rozwijać Meta Verified w oparciu o wnioski i opinie społeczności oraz uruchamiać nowe funkcje dla subskrybentów.

Dowiedz się więcej o Meta Verified na oficjalnej stronie usługi.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Meta